29 ноября 2018, 18:18

Зміна перевізників, акти про порушення, зростання вартості проїзду, транспортні реформи та багато іншого — 29 листопада начальник транспортного департаменту Дніпровської міськради звітував про роботу (ВІДЕО)

Із початку січня 2018 в Дніпрі розпочала роботу інспекція транспортного департаменту. Її мета — перевірити якість перевезень у міському транспорті. Так, від початку року до 1 листопада інспектори склали 768 актів правопорушень, направили 62 вимоги про виправлення порушень та на п’ятьох маршрутах змінили перевізників. Основні порушення — незадовільний стан салонів та кузовів, відсутність аптечок, вогнегасників, потрібних документів у водіїв та найболючіше, за словами керівника департаменту, — невідповідність планового завдання.
Ігор Маковцев, директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради: «По результатам проверки: приведено в соответствие к техническому состоянию транспортных средств — на 59 маршрутах; восстановлен режим и интервал маршрутов — на 15 автобусных маршрутах; приведено в соответствие транспортное задание — на 12 маршрутах; на 6 автобусных маршрутах начали использоваться автобусы категории М3 класса 1 — те, пассажировместимость у которых больше 50 мест. Это, во-первых, влияет на объем пассажиропотока, переведенный в единицу времени на всем маршруте. И во-вторых, это влияет на интервалы движения».
Стежити за якістю перевезень, каже чиновник, продовжать і наступного року. Що ж до підвищення вартості проїзду, Ігор Маковцев однозначної відповіді не дав. Каже, перевізники час від часу звертаються до департаменту із відповідними проханнями. Однак, поки не обгрунтують — підвищення не буде.
Ігор Маковцев, директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради: «Понятно, если будет тенденция к увеличению — мы никуда не денемся. Наверное, будем разговаривать о том, что экономическая обоснованность тарифа и тех расходных материалов, которые необходимы для обеспечения надежной и безопасной работы транспортных средств — они не совпадают. Как только мы переступим эту грань, мы выйдем на пресс-конференцию. Но не с постов в Фейсбуке и не с разговоров кого-то в подворотне».

Вибір редакції

Лікарі закликають дніпрян робити щеплення від дифтерії. Місто повністю забезпечене вакцинами (КОМЕНТАР)

За 2019 рік в Україні зафіксували 20 випадків захворювання на дифтерію, з яких 18 — у жовтні. Цей показник уже

11 Ноябрь, 19:51
Мешканці села Спаське своїми силами вийшли ремонтувати територіальну дорогу державного значення (ВІДЕО)

22 тонни асфальту, лопати і групове завзяття. На Дніпропетровщині мешканці села Спаське своїми силами вийшли ремонтувати територіальну дорогу державного значення.

11 Ноябрь, 18:12
Прогноз погоди на 12 листопада, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

11 Ноябрь, 17:50
Дніпровському національному університету імені О.Гончара не доведеться повертати 1,7 мільйона, — рішення суду

  Господарський суд Дніпропетровської області не вважає, що керівництво Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (ДНУ) завищило ціни на проживання

11 Ноябрь, 17:43
Розгадати український кросворд у центрі міста та перевірити свої знання: всеукраїнська акція до Дня української писемності об’єднала міста (ВІДЕО)

Розгадати український кросворд на центральній площі міста. У цьому полягала акція від Всеукраїнської ініціативи “Активна громада”. Мета події — популяризувати

11 Ноябрь, 17:20
Палацу дітей та юнацтва – 85 років! 

Цими вихідними міський Палац дітей та юнацтва відзначив 85-річчя. Гостей зустрічали міми – перевдягнені вихованці театрального гуртка. Для яскравих світлин

11 Ноябрь, 17:10
У Дніпрі оновлюють альтанки у дитсадках

У Дніпрі проблема оновлення альтанок у дитячих садках дуже актуальна, оскільки багато з них – ще з радянських часів. Та

11 Ноябрь, 16:10
«Теплі» кредити: як дніпрянам заощадити на утепленні будинків

У Дніпрі діє програма фінансової підтримки ОСББ, ЖБК і власників одно- та двоквартирних житлових будинків «Енергоефективна оселя» на 2018 –

11 Ноябрь, 15:45