10 декабря 2018, 18:56

Синельниківська виправна колонія заробила собі на капітальний ремонт (ВІДЕО)

Начальники установ Південно-Східного Міжрегіонального управління проінспектували відремонтовані об’єкти та оцінили роботу керівництва колонії за 2018 рік. Результатами задоволені. Кажуть: установа зробила великий прогрес — умови відбування покарань для засуджених стали набагато кращі.   Синельниківська виправна колонія — установа середнього рівня безпеки. Тут відбувають покарання засуджені, які неодноразово притягувалися до кримінальної відповідальності. Характер злочинів у місцевих порушників закону різний — від вживання наркотиків і крадіжки — до вбивства. Щороку на території колонії проходять збори начальників установ Південно-Східного Міжрегіонального управління. Цього разу вони проінспектували об’єкти, що їх капітально відремонтували протягом 2018 року. Зокрема, відвідали відділення карантину, діагностики та розподілу. Це приміщення, куди засуджені потрапляють з самого початку і проживають там 14 діб. Там із ними знайомляться співробітники психологічного та педагогічного профілю.
Василь Подлесний, начальник Синельниківської виправної колонії № 94, підполковник внутрішньої служби: «Раньше було все сіре. А воно з психологічної точки зору впливає негативно на людину. А коли яркі кольори, людина має змогу по-іншому дивитися на те, де вона знаходиться».
За вимогою європейських партнерів, у колонії створили кімнату для проведення короткострокових побачень без розмежувального скла. Тобто це кімната, в якій засуджені можуть навіть обійматися з рідними.
 Василь Подлесний, начальник Синельниківської виправної колонії № 94, підполковник внутрішньої служби: «Мы им пытаемся создать условия, чтоб они понимали, что да, они лишены сейчас свободы. Но они не лишены права быть человеком».
На промисловій зоні засуджені виготовляють ящики для овочів, сітку рабицю, єгозу, переробляють вторсировину тощо. За реалізацію готового продукту отримують кошти і також можуть гасити заборгованість перед державою згідно виконавчих документів. Інспектори відвідали деревообробний цех.
Василь Подлесний, начальник Синельниківської виправної колонії № 94, підполковник внутрішньої служби: «Ми самі маємо змогу провести розпиловку під необхідний розмір — чи то рейка, чи то брус, так як у нас на виробництві є пилорами. І тим самим зробити заказ».
Цього року на капітальний ремонт з держбюджету фінансування не виділяли. На поточні ремонти виділили лише 10 відсотків від потреби. Тобто всю роботу зробили за кошти, що установа заробляє на підприємстві. Допомагають благодійні та гуманітарні фонди, а також місцеві органи самоврядування. За словами начальника Південно-Східного Міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробацій Костянтина Невєрова, Синельниківська колонія зробила великий прогрес у власному розвитку.
Костянтин Невєров, начальник Південно-Східного Міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробацій: «Всі об’єкти були відремонтовані якісно. Керівництво установи підішло до цього заходу творче. І оцінку роботи установи можна дати як “добре” у цьому напрямку».
До того ж, вже намітили план робіт на наступний рік.
 Костянтин Невєров, начальник Південно-Східного Міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробацій: «Роботи ще дуже багато. Якщо було б фінансування, ми зробили б все в один рік. Ще три-чотири роки — і практично всі об’єкти установи будуть доведені до вимог нормативних документів та вимог наших європейських партнерів».
 

Вибір редакції

Кабінет Міністрів створив урядову комісію з розслідування причин пожежі в Одесі

Рішення прийняли на позачерговому засіданні Уряду. Про це повідомляє

08 Декабрь, 11:57
Фестиваль творчості учасників бойових дій “СТІЛ» вдруге відбувся у Дніпрі (КОМЕНТАР)

    Це поки що єдиний фестиваль подібного формату в Україні. Участь у ньому взяли близько 30 військових і волонтерів.

06 Декабрь, 22:15
Обласний чемпіонат з робототехніки пройшов на Дніпропетровщині (ВІДЕО)

Траси зі світлофорами, сови-роботи і павуки, якими керує сила думки. Обласний чемпіонат з робототехніки пройшов на Дніпропетровщині. Що з переліченого 

06 Декабрь, 19:17
Прогноз погоди на 7 та 8 грудня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

06 Декабрь, 18:45
Рятувальники ДСНС провели відкриту перевірку вищого навчального закладу (ВІДЕО)

  28 постраждалих, 15 безвісти зниклих — результат пожежі, що сталася в Одесі. 4 грудня палала 6-поверхова будівля місцевого коледжу

06 Декабрь, 17:19
«Незбагненна доля капітана Поля»: дніпрянка презентувала художньо-документальний фільм про Джона Поля Джонса (ВІДЕО)

    «Незбагненна доля капітана Поля»: дніпрянка Галина Солдатенко презентувала художньо-документальний фільм про американського мореплавця Джона Поль Джонса. Показ відбувся

06 Декабрь, 16:45
У Дніпрі планують звузити частину проспекту Слобожанський

  Про це стало відомо з відповідного проекту рішення міськради. Звузити планують проїжджу і пішохідну частину проспекту в районі будинків

06 Декабрь, 15:50
У Раївці завершують будівництво затишної домівки для дітей-сиріт

У Раївській громаді зводять малий груповий будиночок. Там готують затишну оселю для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На часі

06 Декабрь, 15:31