14 декабря 2018, 17:02

Новий перевізник — нові автобуси. Між Дніпром та Новомосковськом почали курсувати автобуси великої місткості (ВІДЕО)

  З лівого берега Дніпра до Новомосковська відтепер можна доїхати у великому автобусі. Новий транспорт працює на газу. Це економічніше за «спринтери» на дизелі чи бензині. Оновлення призвело навіть до здешевіння проїзду — було 20, стало 15 гривень. Пасажири ентузіазм чиновників розділяють не дуже охоче.
Любов, пасажирка: «Когда есть где сидеть — хорошо. Когда стоять — разницы нет, в маленькой маршрутке или здесь». Микола, пасажир: «Зручно це, шо подешевшало. Автобус хороший, гарний, теплий, просторий». Анастасія, пасажирка: «Разница в 5 гривен — это не очень много. Но все равно приятно».
Комфортніше стало і маломобільним пасажирам, і людям з інвалідністю. Автобус із низькою посадкою і має пандус. Пан Сергій пересувається на візку. Міський транспорт хоч і повільно, каже чоловік, але все ж пристосовується до їхніх потреб — із міжміськими перевезеннями складніше. Автобусів із низькою підлогою та пандусами небагато. Тож частіше подорожує потягами. Однак тенденції його радують.
Сергій, дніпрянин: «В принципе идет развитие. Невозможно одномоментно что-то решить и исправить то, что наработано десятилетиями. Идет хорошая тенденция к решению этого вопроса. Это касается не только людей с инвалидностью. Это касается и обычных людей, которые с удовольствием пользуются низкополым транспортом, чем им приходится с бордюра спрыгивать на дорогу или залазить по ступенькам».
От хто радіє новим автобусам — так це водії. Пан Вавлерій свою машину вже оцінив: і керування, і посадка/вигрузка пасажирів — все зручне. А підбирати маломобілних людей тепер взагалі не проблема.
Валерій, водій: «Тут же кнопки і з вулиці нажимається кнопка визова. І там така кнопка. Одразу лампочка загоряється, дзвіночок іде — всі условія».

Вибір редакції

Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10