Сайт 9-го дніпровського телеканалу

Відкритий чемпіонат Дніпра з плавання серед дівчат і юнаків зібрав понад півтисячі учасників 

22 лютого у Палаці водних видів спорту «Метеор» розпочався відкритий чемпіонат Дніпра з плавання серед дівчат і юнаків. У ньому візьмуть участь понад 560 спортсменів з усіх спортивних шкіл та клубів міста, а також юні плавці з Кривого Рогу, Новомосковська та Кам’янського. Масштабні змагання триватимуть два дні у рамках програми міського голови Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця».
«Така кількість учасників є звичною для всеукраїнських змагань, але для чемпіонату міста – це рідкість. Дуже радує той факт, що у Дніпрі є така кількість спортсменів, готових поборотися за звання найкращого. У цьому році це вже другі змагання з плавання, у минулому ми провели 8. Раніше якщо на рік відбувалися одні змагання, то це було добре. Така тенденція зростання інтересу до спорту – це заслуга насамперед батьків, тренерів і директорів спортивних шкіл. Адже всі вони розуміють, що здоровий спосіб життя – чудове майбутнє для молодого покоління», – сказав заступник міського голови Олександр Шикуленко. 
Захід розпочався з параду юних плавців – учасників змагань. За перемогу боротимуться дівчата 2007-2010 років народження і юнаки 2006-2009 р. н.
«Ці змагання дадуть можливість дітям показати свої результати, а ми за цими результатами зможемо відібрати спортсменів до збірної, яка представлятиме Дніпро на обласних та всеукраїнських змаганнях», – зазначив голова Федерації плавання міста Дніпра Володимир Лашко. 
Юна спортсменка з Дніпра Ганна Грисенко взяла участь у першому естафетному запливі.
«Пливти першою – це дуже хвилююче. Але головне зібратися та дістатися фінішу. Загалом участь у змаганнях – це азарт, бажання перемогти, бути швидшою. Словами цього не передати, потрібно лише відчути», – розповіла плавчиня.
За результатами змагань переможці отримають кубки, медалі та цінні подарунки.
Exit mobile version