13 июня 2019, 18:22

Безкоштовний медогляд у кардіоцентрі дніпра проходять родичі зниклих безвісти бійців (ВІДЕО)

Члени сімей зниклих безвісти воїнів АТО приїхали до обласного кардіоцентру на безоплатну діагностику. До установи прибули десять сімей АТОвців. Заходи такого роду вже третій рік проводять дніпропетровські посадовці. Поспілкувалися із рідними зниклих воїнів також наші журналісти… У Дніпрі сім’ї безвісти зниклих воїнів АТО перевіряють стан свого здоров’я. Відвідувачі зізнаються, що зазвичай обстеження у кардіоцентрі не можуть собі дозволити з фінансових причин. Тому дніпропетровські посадовці влаштували для них медогляд безкоштовно. З усієї області до установи з’їхалися десять сімей.
Артур Купрій, начальник відділу патріотичного виховання управління з питань учасників АТО ДніпроОДА: «Обстеження тривають вже не перший рік. З листопада 2017 року ми розпочали подібні обстеження для членів родин загиблих воїнів та проводимо на сьогодні для родин воїнів, які зникли безвісти. Вік родин немолодий. Хоч вони не хворіють, але потрібно обстеження, щоб завчасно це виявити, лікувати, щоб не було в подальшому ніяких ускладнень».
  Для членів сімей зниклих безвісти воїнів  широкий спектр обстежень — це лабораторні, кардіологічні та ультразвукові дослідження. Також можна перевірити стан серцевих судин. Окрім перевірки серця, пацієнтів оглядають хірург, ендокринолог, невропатолог та інші фахівці.
 Тетяна Ржемовська, завідуюча кардіологічним консультаційним відділенням центру кардіології та кардіохірургії: «Ми займаємося в основному обстеженнями, які стосуються серцево-судинних захворювань. Коли потрібно залучити якихось інших спеціалістів або інші дослідження, то ми проводимо і ультразвукове дослідження органів малого тазу, і черевної порожнини, і щитоподібної залози з подальшою консультацією суміжних фахівців».
Пані Інна приїздить на таке обстеження вже вдруге. Жінка отримала новину, що її син Ярослав зник безвісти майже п’ять років тому — під час виходу з Іловайського котла. Але деякі інформаційні джерела дають пані Інні надію продовжувати пошуки.
Інна Думчик, мати безвісти зниклого бійця АТО: «П’ятий рік його шукаєм. Маєм надію, що він живий, бо є свідки, що він вивезений в Росію і там знаходиться у полоні. Є складнощі пошуку, кругом стіна, кругом закриті двері. І ми своїми силами, своїм здоров’ям ідемо, шукаємо, їдемо, пишемо. Чекаємо наших дітей».
Після обстеження, у разі необхідності, людину можуть направити на додаткове обстеження до інших медзакладів або на госпіталізацію. Автор — Стас Коновалов Камера — Олександр Височин

Вибір редакції

Тут не продаються за гречку — у Дніпрі провели антикорупційний форум (КОМЕНТАР)

Чим займаються антикорупційні органи? Як налагодити взаємодію між ними та активними громадянами? Такі питання обговорювали у Дніпрі на форумі “Антикорупційна

16 Октябрь, 19:19
Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Прогноз погоди на 17 жовтня, четвер. Дніпро і область - сонячно і безхмарно  

16 Октябрь, 17:55
У Дніпрі відбудеться легкоатлетичний пробіг «Миля Миру»

16 Октябрь, 15:59
У мерії Дніпра розробляють стратегічний план розвитку ОСББ 

У Дніпрі діють міські програми підтримки ОСББ та ОСН. Вони створені, аби допомагати активним об’єднанням громадян дбати про будинки та

16 Октябрь, 15:28
Мюзик-хол «Перемога» відкрили у дніпровській музичній школі №15 (фото)

У Дніпрі відкрили перший мюзик-хол «Перемога» -  міському комунальному закладі культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15». Музична школа №

16 Октябрь, 13:20
Для учасників регіонального етапу програми «Державотворець» організували день управління в Дніпрі

15 жовтня у Дніпровській міській раді для учасників регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» організували день управління.

15 Октябрь, 18:18
У Дніпрі ОСББ утеплюють свої будинки завдяки міській програмі співфінансування

У Дніпрі цьогоріч у міському бюджеті на співфінансування ремонтних робіт у будинках ОСББ і ЖБК було передбачено 38 млн грн.

15 Октябрь, 18:12
У Дніпрі на рік звузять вулицю Південну і перекриють тротуар на Шевченка

Мерія Дніпра дала дозвіл  на тимчасове перекриття тротуару на вулиці Шевченка і звуження проїжджої частини вулиці Південної. Про це йдеться

15 Октябрь, 14:44