24 июня 2019, 13:47

Одне з найбільших теплопостачальних підприємств Дніпра «Теплоенерго» підготувалося до опалювального сезону на понад 40%

Дніпро готується до опалювального сезону. Так, на найбільшому теплопостачальному комунальному підприємстві «Теплоенерго», яке опалює понад 80% міста, складено відповідні графіки підготовчих робіт щодо кожної котельні та теплорозподільчого пункту.

На сьогодні КП «Теплоенерго» підготовлено на понад 40%. Зокрема, проводиться заміна, ремонт та модернізація котлів, насосів, технологічного устаткування, теплових мереж, а також відновлення теплоізоляції. Наразі в роботі заміна 6 котлів на нові сучасні, енергоощадні, капітальний ремонт 3,5 кілометра теплових мереж, відновлення 6 кілометрів теплоізоляції. Закінчується капітальний ремонт одного з котлів у котельні за адресою: вул. 8 Березня, 32. Котел вичерпав свій термін експлуатації. Він пропрацював 33 роки. До цього часу проводилися лише поточні ремонти.

«Повністю замінили трубну частину котла, колектори, крани. Зробили ревізію запірної арматури, виконали гідравлічні випробування. Залишилося провести ізоляцію трубопроводу, пофарбувати та очистити димоходи від залишків будівельних матеріалів», – сказав під час виїзної пресконференції 24 червня начальник теплової дільниці №1 КП «Теплоенерго» Анатолій Лавренюк.

Зі свого боку, майстер теплової дільниці Надія Мірошнікова додала: в цілому котельня підготовлена до опалювального сезону майже на 80%.

«Проводиться поточний ремонт ще одного котла, а також ревізія іншого технологічного обладнання. Йдемо за графіком. Тому все заплановане встигнемо зробити», – наголосила майстер котельні.

Один із видів підготовчих робіт до опалювального сезону – капітальний ремонт (заміна) теплових мереж. Нині завершується заміна магістральної теплової мережі довжиною 369 погонних метрів по вул. Батумській.

«Ця теплотраса експлуатується понад 40 років. Гідравлічні випробування, які були проведені після закінчення опалювального сезону, показали часткові пориви трубопроводів теплової мережі. Тому було ухвалене рішення її замінити, щоб уникнути аварійних ситуацій під час опалювального сезону. Цією теплотрасою подається тепло до 233 житлових будинків, 10 дитячих садків, 12 шкіл, 6 лікарень Індустріального району міста. Крім цього, в згаданому районі також вже замінено теплові мережі по вулицях Осінній та Тверській», – розповів Анатолій Лавренюк.

За словами заступника директора КП «Теплоенерго» Володимира Білана, загалом до початку опалювального сезону підприємство замінить 27 котлів, 41 насос, 10,5 кілометра теплотрас, відновить 36,5 кілометра теплоізоляції.

«Завдяки таким капітальним роботам підвищиться якість теплопостачання, а також буде економія електроенергії та природного газу. Докладаємо всіх зусиль, щоб якісно підготуватися до опалювального сезону. Водночас закликаємо наших абонентів розрахуватися з боргами. Борг населення перед підприємством наразі складає майже 700 млн грн.», – додав заступник директора КП «Теплоенерго».

Вибір редакції

ЗНО з математики у 2021 році пройде за новою програмою

Міністерством освіти і науки затверджена нова програма зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з математики. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Ганною

09 Декабрь, 19:04
Прогноз погоди на 10 грудня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

  По області очікуємо хмарність і легкий вітер. Температура буде плюсова. А детально про погоду в Дніпрі та містах області

09 Декабрь, 19:01
Українці назвали Житомир найкращим містом за рівнем можливостей та свобод. Дніпро — на 17 місці

Це результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг" від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту.

09 Декабрь, 15:54
1 500 учасників з 25 країн: в Дніпрі проходить міжнародний турнір з танців

У суботу, 7 грудня, в Дніпрі урочисто відкрився XVIII Міжнародний турнір зі спортивних танців «Кубок Станіслава Шкляра». Захід проходить в

09 Декабрь, 14:07
На Дніпропетровщині вручили службові автівки 31 поліцейському офіцеру громади

  На Дніпропетровщині завершила навчання чергова група поліцейських офіцерів громад. Відтепер ще 31 офіцер охоронятиме спокій мешканців у 20 ОТГ

09 Декабрь, 13:57
Більше діджиталізації та нові стажування: молодь Дніпра розповіла Борису Філатову про враження від цілого дня роботи у міськраді

«У подальшому потрібен колективний формат. Ми його продумаємо. Гадаю, що до наступного Дня місцевого самоврядування ви зможете також побути зі

09 Декабрь, 13:46
Бандерівські читання відбудуться у Дніпрі 28 грудня

Бандерівські читання відбудуться у Дніпрі 28 грудня - про це

09 Декабрь, 10:06
Кабінет Міністрів створив урядову комісію з розслідування причин пожежі в Одесі

Рішення прийняли на позачерговому засіданні Уряду. Про це повідомляє

08 Декабрь, 11:57