26 июня 2019, 16:12

Мотиваційна зустріч у форматі real talk: У Дніпрі організували незвичне привітання медалістів

У Дніпрі привітали золотих і срібних медалістів. Відзнаки за досягнення навчання здобули 183 випускники шкіл міста. Цьогоріч для медалістів організували церемонію у незвичному форматі.
«Ми привітали наших медалістів. Мені сподобалося, що цей захід мав неофіційний характер. Ми змінили формат – щоб не було довгих промов чиновників, депутатів. Тепер у нас живе спілкування: з питаннями, котрі цікавлять дітей на порозі дорослого життя. Були хороші спікери. Тож такий формат застосовуватимемо й надалі. Ми живемо в новий час, і такі мотиваційні зустрічі важливі, зокрема для визначення майбутньої кар’єри», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов під час привітання медалістів 26 червня.
Спікерами мотиваційної зустрічі стали голова Асоціації «Ноосфера» Михайло Рябоконь, голова Всеукраїнської громадської організації «Street Workout Ukraine» Денис Мінін і директорка навчально-виховного комплексу № 148 «Планета Щастя» Наталія Мітікова. До них медалісти мали можливість поставити будь-які запитання. Говорили про хобі, життєві цілі та цінності. Авторці найцікавішого, на думку Бориса Філатова, питання мер Дніпра подарував книгу Юваля Ной Харари «Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього». Її отримала Марія Жилка, котра цікавилася захопленням мера подорожами на мотоциклі. Дівчина каже: щоб сформулювати своє запитання, довелося не лише пошукати інформацію в мережі, а й запитати в батьків.
«Я подивилася на різних сайтах, попитала у батьків – вони більше знають. Мені сказали, що він драйвер, цікавиться мотоспортом і японським мистецтвом. Я почитала, він цим цікавиться, тож вирішила спитати», – розповіла Марія Жилка.
Серед гостей свята «Золота надія» також медалістка Аліса Адамська. Дівчина одна з небагатьох в Україні здобула 200 балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з англійської.
«В Україні таких, я можу помилятися, близько двохсот людей. Тут має значення удача, бо «вибити» такий результат – рідко так буває», – повідомила медалістка. Володарі золотих і срібних медалей отримали також подарунки та вітальні листи.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10