27 июня 2019, 16:03

Як створити в Україні сприятливе середовище для бізнесу (ВІДЕО)

З робочим візитом до Дніпра 26 червня завітав експерт у сфері фіскальної децентралізації, бюджетного процесу та податкової політики, колишній заступник міністра фінансів України Сергій Марченко. Співавтор змін до податкового та бюджетного кодексів приїхав до Дніпра для спілкування з місцевими підприємцями. Сергій Марченко говорить, що бізнес в Україні — сфера перспективна, і за останні 3-4 роки ситуація з ведення бізнесу суттєво покращилася з точки зору стабілізації існуючого правового поля і з точки зору процедури ведення бізнесу. Вже зараз, згідно зі звітом Світового банку, Україна у 2019 році за загальним показником легкості ведення бізнесу посідає 71 місце серед 190 країн світу, що на 41 сходинку вище, порівняно із 2014 роком.
Сергій Марченко, експерт у сфері фіксальної децентралізації, бюджетного процесу та податкової політики: «Что касается государства и чем правительство может помочь — считаю, что просто не нужно мешать. Креативным и умным людям не нужно мешать, запугивать проверками, не нужно им навязывать какую-то политику. Для них нужно просто создать условия комфортного проживания. Силовые методы вообще не работают. Они вызывают негативную реакцию. Не нужно «кошмарить» бизнес. Люди, которые работают за рабочими местами,  не виноваты в том, что кто-то пытается их использовать в чем-то».
26 червня економічний експерт Сергій Марченко завітав до Дніпра. Він високо оцінює потенціал регіону. Дніпропетровщина, на його думку, спроможна стати інноваційним хабом. Насамперед мав на меті дізнатися від місцевих підприємців, як вони бачать подальший розвиток бізнесу в Україні. Саме тому ініціював низку зустрічей із активними бізнесменами.
Сергій Марченко, експерт у сфері фіксальної децентралізації, бюджетного процесу та податкової політики: «Здесь уникальная территория, где объединяются старая индустрия с технологиями прошлого столетия и новая индустрия — это космос. Это работает вместе. Мне нравятся новые, инновационные проекты. Инвестиции заходят в эту сферу там, где есть что-то новое и интересное».
Пан Максим власну справу розвиває вже десять років. За цей час, каже, чимало змінилося, однак хочеться більше. На думку підприємця, зустрічі з фаховими експертами та спільно вироблені стратегії — один із дієвих інструментів для позитивного впливу на розиток бізнесу в Україні.
Максим Ткаченко, серійний бізнесмен, займається стартапами: «Нам бы хотелось дополнительных бюджетов на стартапы. Чтобы были посевные инвестиции от государства, чтобы молодежь чувствовала, что у них тут будущее. Бизнес хочет перемен и политики хотят перемен. И если мы не будем плотно общаться, высказывать свою проблематику, желания, фантазии, то у нас ничего не будет происходить. То есть мы должны быть максимально открытыми и максимально коммуницировать».

Вибір редакції

Лікарі закликають дніпрян робити щеплення від дифтерії. Місто повністю забезпечене вакцинами (КОМЕНТАР)

За 2019 рік в Україні зафіксували 20 випадків захворювання на дифтерію, з яких 18 — у жовтні. Цей показник уже

11 Ноябрь, 19:51
Мешканці села Спаське своїми силами вийшли ремонтувати територіальну дорогу державного значення (ВІДЕО)

22 тонни асфальту, лопати і групове завзяття. На Дніпропетровщині мешканці села Спаське своїми силами вийшли ремонтувати територіальну дорогу державного значення.

11 Ноябрь, 18:12
Прогноз погоди на 12 листопада, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

11 Ноябрь, 17:50
Дніпровському національному університету імені О.Гончара не доведеться повертати 1,7 мільйона, — рішення суду

  Господарський суд Дніпропетровської області не вважає, що керівництво Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (ДНУ) завищило ціни на проживання

11 Ноябрь, 17:43
Розгадати український кросворд у центрі міста та перевірити свої знання: всеукраїнська акція до Дня української писемності об’єднала міста (ВІДЕО)

Розгадати український кросворд на центральній площі міста. У цьому полягала акція від Всеукраїнської ініціативи “Активна громада”. Мета події — популяризувати

11 Ноябрь, 17:20
Палацу дітей та юнацтва – 85 років! 

Цими вихідними міський Палац дітей та юнацтва відзначив 85-річчя. Гостей зустрічали міми – перевдягнені вихованці театрального гуртка. Для яскравих світлин

11 Ноябрь, 17:10
У Дніпрі оновлюють альтанки у дитсадках

У Дніпрі проблема оновлення альтанок у дитячих садках дуже актуальна, оскільки багато з них – ще з радянських часів. Та

11 Ноябрь, 16:10
«Теплі» кредити: як дніпрянам заощадити на утепленні будинків

У Дніпрі діє програма фінансової підтримки ОСББ, ЖБК і власників одно- та двоквартирних житлових будинків «Енергоефективна оселя» на 2018 –

11 Ноябрь, 15:45