03 июля 2019, 22:17

Падіння інтернету. Імовірна причина — DDOS-атака на локальні форуми в Гонконгу

 Найбільший у світі DNS-сервіс Cloudflare на офіційному сайті  повідомив про проблеми із продуктивністю. Через несправність всесвітній інтернет перестав працювати на півгодини. Компанія повідомляє, що перебої в роботі Cloudflare виникли на території багатьох країн по всьому світу, в тому числі в Росії, Китаї, США, Великобританії, Франції та Польщі. Через падіння сервісу зник доступ до великої кількості сайтів, в тому числі до сайту перевірки доступності інтернет-ресурсів Downdetector.   Cloudflare Через деякий час Downdetector відновив свою роботу. За даними ресурсу, найбільша кількість збоїв в Cloudflare — в Європі і США. В Україні  проблеми найбільш відчутні в Києві. Імовірна причина збою —  DDOS- атака  уряду Гонконгу на локальні форуми, де протестуючі обмінювалися інформацією.  В Гонконгу тривають масові протести.  

Протести розпочались на початку червня через новий закон, який розглядав парламент.  Мова йде  про поправку щодо екстрадиції підозрюваних осіб, які переховуються від правосуддя. Відповідно до неї, підсудних дозволяли б екстрадувати в Тайвань, Макао, материковий Китай та інші країни.

Протестувальники переконані, що завдяки цьому закону Китай зміг би репресувати дисидентів, політичних активістів і тих, хто втік у Гонконг. Закон також називають  черговим кроком до втрати автономії міста.
фото — BBC.com Засновник Cloudflare Метью Прінс у себе в Twitter-акаунті повідомив: компанія працює над відновленням роботи сервісів. І додав: масовий ріст напруги на процесори, власне, і призвів до виходу із ладу мережі.

Вибір редакції

Лікарі закликають дніпрян робити щеплення від дифтерії. Місто повністю забезпечене вакцинами (КОМЕНТАР)

За 2019 рік в Україні зафіксували 20 випадків захворювання на дифтерію, з яких 18 — у жовтні. Цей показник уже

11 Ноябрь, 19:51
Мешканці села Спаське своїми силами вийшли ремонтувати територіальну дорогу державного значення (ВІДЕО)

22 тонни асфальту, лопати і групове завзяття. На Дніпропетровщині мешканці села Спаське своїми силами вийшли ремонтувати територіальну дорогу державного значення.

11 Ноябрь, 18:12
Прогноз погоди на 12 листопада, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

11 Ноябрь, 17:50
Дніпровському національному університету імені О.Гончара не доведеться повертати 1,7 мільйона, — рішення суду

  Господарський суд Дніпропетровської області не вважає, що керівництво Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (ДНУ) завищило ціни на проживання

11 Ноябрь, 17:43
Розгадати український кросворд у центрі міста та перевірити свої знання: всеукраїнська акція до Дня української писемності об’єднала міста (ВІДЕО)

Розгадати український кросворд на центральній площі міста. У цьому полягала акція від Всеукраїнської ініціативи “Активна громада”. Мета події — популяризувати

11 Ноябрь, 17:20
Палацу дітей та юнацтва – 85 років! 

Цими вихідними міський Палац дітей та юнацтва відзначив 85-річчя. Гостей зустрічали міми – перевдягнені вихованці театрального гуртка. Для яскравих світлин

11 Ноябрь, 17:10
У Дніпрі оновлюють альтанки у дитсадках

У Дніпрі проблема оновлення альтанок у дитячих садках дуже актуальна, оскільки багато з них – ще з радянських часів. Та

11 Ноябрь, 16:10
«Теплі» кредити: як дніпрянам заощадити на утепленні будинків

У Дніпрі діє програма фінансової підтримки ОСББ, ЖБК і власників одно- та двоквартирних житлових будинків «Енергоефективна оселя» на 2018 –

11 Ноябрь, 15:45