08 июля 2019, 20:36

У Кривому Розі містянин врятував від смерті двох білченят (ВІДЕО)

Дивовижна історія порятунку двох більченят на Дніпропетровщині не залишить байдужим жодного. Через негоду руді маленькі гризуни в одну мить залишилися і без батьків, і без домівки. Величезна тополя, в якій було розташоване дубло, впала. Хто серед зламаного гілля почув скімлення тварин, розкаже  Артур Терещенко. Ці світлини Дмитро зробив одразу після буревію, який на початку липня промчав у Кривому Розі. На фото серед повалених дерев та зламаного гілля лежать двоє білченят.
Дмитро, знайшов білок: «На соседней улице под ветками тополь упал, и с тополя их, видимо, во время грозы струсило».
  Дмитро згадує: спочатку під гілками почув тихе пищання. А трохи згодом побачив рудих пухнастиків, які ледь дихали й майже не ворушилися. Мами тваринок поруч не було, тож чуйний чоловік вирішив забрати малюків до себе.  
 Дмитро, знайшов білок: «Я так их забрал, определил, приютил. Напоили их водой, ну, и всё».
Наступного ранку пухнастиків відвезли до ветеринарів на обстеження:  
» Дуже ослаблені і травмовані. Це самец у нас — хлопчик. Так, а це хто у нас такий маленький? Теж два самця — два хлопчики. Ну що ж, все зробимо, щоб їх спасти».
Після ретельного обстеження ветеринари констатують: тваринки хоч і дуже знесилені, але шанси вижити є.
Віктор Корольков, завідувач ветеринарної клініки: «Прогноз осторожний. Більчата дуже маленькі. Їх потрібно годувати через кожні дві години. На даний час у нас є замінник молока і будем кормить їх, вихаживать».
  Щоб стати на ноги, малечі знадобиться півтора місяця. А потім тваринок можна залишити в оселі. Утримують їх, як звичайних гризунів. Особливість лише в тому, що руді пухнастики потребують елементарного спокою. Тетяна вже має досвід догляду за білками, тому одразу погодилася забрати врятовану парочку на вигодовування.
Тетяна Литвиненко, має досвід утримування білок: «Белок вырастить очень сложно, а малышей особенно. Это как бы такие очень нежные создания для выкормки.  Это грызуны, но особенные грызуны. Им фисташки нельзя. Много есть орешков, которые им нельзя — арахис нельзя».
Під час останньої негоди, що накрила область, загинули та травмувалися сотні тварин і птахів. Більшість із них без допомоги ветеринарів приречені на смерть. Утім, доля цих двох малюків виявилася щасливою. Автор — Артур Терещенко Камера — Олександр Самсонов

Вибір редакції

Лікарі закликають дніпрян робити щеплення від дифтерії. Місто повністю забезпечене вакцинами (КОМЕНТАР)

За 2019 рік в Україні зафіксували 20 випадків захворювання на дифтерію, з яких 18 — у жовтні. Цей показник уже

11 Ноябрь, 19:51
Мешканці села Спаське своїми силами вийшли ремонтувати територіальну дорогу державного значення (ВІДЕО)

22 тонни асфальту, лопати і групове завзяття. На Дніпропетровщині мешканці села Спаське своїми силами вийшли ремонтувати територіальну дорогу державного значення.

11 Ноябрь, 18:12
Прогноз погоди на 12 листопада, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

11 Ноябрь, 17:50
Дніпровському національному університету імені О.Гончара не доведеться повертати 1,7 мільйона, — рішення суду

  Господарський суд Дніпропетровської області не вважає, що керівництво Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (ДНУ) завищило ціни на проживання

11 Ноябрь, 17:43
Розгадати український кросворд у центрі міста та перевірити свої знання: всеукраїнська акція до Дня української писемності об’єднала міста (ВІДЕО)

Розгадати український кросворд на центральній площі міста. У цьому полягала акція від Всеукраїнської ініціативи “Активна громада”. Мета події — популяризувати

11 Ноябрь, 17:20
Палацу дітей та юнацтва – 85 років! 

Цими вихідними міський Палац дітей та юнацтва відзначив 85-річчя. Гостей зустрічали міми – перевдягнені вихованці театрального гуртка. Для яскравих світлин

11 Ноябрь, 17:10
У Дніпрі оновлюють альтанки у дитсадках

У Дніпрі проблема оновлення альтанок у дитячих садках дуже актуальна, оскільки багато з них – ще з радянських часів. Та

11 Ноябрь, 16:10
«Теплі» кредити: як дніпрянам заощадити на утепленні будинків

У Дніпрі діє програма фінансової підтримки ОСББ, ЖБК і власників одно- та двоквартирних житлових будинків «Енергоефективна оселя» на 2018 –

11 Ноябрь, 15:45