11 июля 2019, 17:11

У мерії Дніпра розповіли про розвиток електротранспорту в місті

У Дніпрі триває робота з реконструкції тролейбусного маршруту на житловий масив Сонячний. Наразі проект виконаний на 70%. З-поміж іншого, вже встановлено опори, частково прокладена контактна мережа, облаштовано додатковий виїзд з вул. Малиновського на просп. Слобожанський, прокладено живильний фідер до тягової підстанції, яку незабаром оснастять сучасним додатковим обладнанням.

«Плануємо, у вересні до Дня міста зробити подарунок для мешканців житлового масиву Сонячний – запустити електрифікований тролейбусний маршрут №14. Паралельно із запуском цього маршруту також плануємо відновити роботу всіх інших тролейбусних маршрутів через Новий міст, які курсують у напрямку лівого берега», – розповів під час прямої телефонної лінії 10 липня директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

За його словами, паралельно проводяться проектні роботи з подовження тролейбусного маршруту до ж/м Перемога-6. Посадовець також нагадав, що до виходу на маршрути готують першу партію нових трамвайних вагонів, які раніше були у використанні в Німеччині. Крім цього, наразі триває фінансовий аудит комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» у рамках кредитного договору, підписаного між підприємством і Європейським банком реконструкції та розвитку на придбання 44 тролейбусів. Планується, що перша партія машин має надійти вже до кінця нинішнього року.

Водночас представник мерії розповів і про заплановане зростання вартості проїзду в електротранспорті. Це передусім пов’язано із комплексом факторів, що на це впливають, – це й заробітна плата, суттєве подорожчанням електроенергії.

«При рості вартості електроенергії з’являється дефіцит у відповідних платіжках, оскільки витрати на електроенергії серед інших у галузі електротранспорту становлять близько 80%. Тому, щоб не перерозподіляти кошти, які закладені на розвиток електротранспорту (капітальні ремонти трамваїв, тролейбусів, відкриття нових маршрутів) на тариф, прийнято рішення про збільшення його вартості до 5-6 грн. Остаточне рішення має ухвалити виконавчий комітет міської ради», – додав Ігор Маковцев.

Вибір редакції

Лікарі закликають дніпрян робити щеплення від дифтерії. Місто повністю забезпечене вакцинами (КОМЕНТАР)

За 2019 рік в Україні зафіксували 20 випадків захворювання на дифтерію, з яких 18 — у жовтні. Цей показник уже

11 Ноябрь, 19:51
Мешканці села Спаське своїми силами вийшли ремонтувати територіальну дорогу державного значення (ВІДЕО)

22 тонни асфальту, лопати і групове завзяття. На Дніпропетровщині мешканці села Спаське своїми силами вийшли ремонтувати територіальну дорогу державного значення.

11 Ноябрь, 18:12
Прогноз погоди на 12 листопада, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

11 Ноябрь, 17:50
Дніпровському національному університету імені О.Гончара не доведеться повертати 1,7 мільйона, — рішення суду

  Господарський суд Дніпропетровської області не вважає, що керівництво Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (ДНУ) завищило ціни на проживання

11 Ноябрь, 17:43
Розгадати український кросворд у центрі міста та перевірити свої знання: всеукраїнська акція до Дня української писемності об’єднала міста (ВІДЕО)

Розгадати український кросворд на центральній площі міста. У цьому полягала акція від Всеукраїнської ініціативи “Активна громада”. Мета події — популяризувати

11 Ноябрь, 17:20
Палацу дітей та юнацтва – 85 років! 

Цими вихідними міський Палац дітей та юнацтва відзначив 85-річчя. Гостей зустрічали міми – перевдягнені вихованці театрального гуртка. Для яскравих світлин

11 Ноябрь, 17:10
У Дніпрі оновлюють альтанки у дитсадках

У Дніпрі проблема оновлення альтанок у дитячих садках дуже актуальна, оскільки багато з них – ще з радянських часів. Та

11 Ноябрь, 16:10
«Теплі» кредити: як дніпрянам заощадити на утепленні будинків

У Дніпрі діє програма фінансової підтримки ОСББ, ЖБК і власників одно- та двоквартирних житлових будинків «Енергоефективна оселя» на 2018 –

11 Ноябрь, 15:45