12 июля 2019, 19:03

Володимир Зеленський та Борис Філатов обговорили перспективи реконструкції Дніпровського аеропорту

12 липня до Дніпра приїхав президент України Володимир Зеленський. Разом із міським головою Борисом Філатовим вони обговорили перспективи реконструкції Дніпровського аеропорту. Так, глава держави зазначив, що місто-мільйонник не може повноцінно функціонувати без летовища.
«Ми допоможемо вам. Кошти будуть, тому що ми розуміємо що таке для міста-мільйонника аеропорт», – додав Володимир Зеленський.
  Завдяки державно-приватному партнерству, у Дніпрі може з’явитися сучасне летовище. Так, про готовність взятися за осучаснення термінала Дніпровського аеропорту свого часу висловився відомий український бізнесмен Олександр Ярославський. Для цього необхідне, зокрема, державне фінансування аеродромного комплексу.  
«Дніпро залишається чи не єдиним містом-мільйонником, що не має сучасних повітряних воріт. Будівництво аеропорту за межами Дніпра значно зменшить пасажиропотік не тільки у нашому місті, а й у сусідніх – наприклад, Запоріжжі»,  – у свою чергу зазначив Борис Філатов.
  Нагадаємо, електронну петицію з проханням сприяти фінансуванню державою реконструкції діючого летовища чи будівництва нової злітно-посадкової смуги Дніпровського аеропорту на сайті глави держави було зареєстровано ще торік. Звернення набрало понад 25 тис. голосів і було розглянуто тодішнім очільником країни. У відповідь на петицію було зазначено, що в 2019 році окремою бюджетною програмою в державному кошторисі передбачено 200 млн грн на проєктування аеропорту «Придніпров’я» у Дніпропетровській області. Однак гроші виділені не були. Після відкритого звернення міського голови Дніпра Бориса Філатова до президента України Володимира Зеленського 25 червня, за дорученням Кабінету Міністрів України 200 млн грн на проєктування аеропорту у сел. Солоному було перерозподілено на реконструкцію летовища у Дніпрі.

Вибір редакції

Лікарі закликають дніпрян робити щеплення від дифтерії. Місто повністю забезпечене вакцинами (КОМЕНТАР)

За 2019 рік в Україні зафіксували 20 випадків захворювання на дифтерію, з яких 18 — у жовтні. Цей показник уже

11 Ноябрь, 19:51
Мешканці села Спаське своїми силами вийшли ремонтувати територіальну дорогу державного значення (ВІДЕО)

22 тонни асфальту, лопати і групове завзяття. На Дніпропетровщині мешканці села Спаське своїми силами вийшли ремонтувати територіальну дорогу державного значення.

11 Ноябрь, 18:12
Прогноз погоди на 12 листопада, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

11 Ноябрь, 17:50
Дніпровському національному університету імені О.Гончара не доведеться повертати 1,7 мільйона, — рішення суду

  Господарський суд Дніпропетровської області не вважає, що керівництво Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (ДНУ) завищило ціни на проживання

11 Ноябрь, 17:43
Розгадати український кросворд у центрі міста та перевірити свої знання: всеукраїнська акція до Дня української писемності об’єднала міста (ВІДЕО)

Розгадати український кросворд на центральній площі міста. У цьому полягала акція від Всеукраїнської ініціативи “Активна громада”. Мета події — популяризувати

11 Ноябрь, 17:20
Палацу дітей та юнацтва – 85 років! 

Цими вихідними міський Палац дітей та юнацтва відзначив 85-річчя. Гостей зустрічали міми – перевдягнені вихованці театрального гуртка. Для яскравих світлин

11 Ноябрь, 17:10
У Дніпрі оновлюють альтанки у дитсадках

У Дніпрі проблема оновлення альтанок у дитячих садках дуже актуальна, оскільки багато з них – ще з радянських часів. Та

11 Ноябрь, 16:10
«Теплі» кредити: як дніпрянам заощадити на утепленні будинків

У Дніпрі діє програма фінансової підтримки ОСББ, ЖБК і власників одно- та двоквартирних житлових будинків «Енергоефективна оселя» на 2018 –

11 Ноябрь, 15:45