25 июля 2019, 21:19

У Дніпрі помер 22-кратний чемпіон зі стрибків у воду Юрій Шляхов (відео)

У Дніпрі передчасно помер один з найтитулованіших спортсменів України — 22-кратний чемпіон зі стрибків у воду Юрій Шляхов. Йому було лише 36! Хворе серце неодноразового переможця чемпіонатів та кубків Європи, двічі учасника Олімпійських ігор, зупинилось у вівторок. Ось так скінчилась кар’єра талановитого чоловіка, який після завершення виступів за збірну став тренером в іншому виді спорту й за стислий термін зміг виховати низку чемпіонів.

Моё родное дитя. Это мой ребёнок, которого сейчас вот не стало… 

Заслужений тренер України Леонід Коченков намагається триматися. Але сум — у кожному слові. Чоловік прощається з найталановитішим своїм учнем — 22-разовим чемпіоном країни зі стрибків у воду 36-річним Юрієм Шляховим. Серце переможця кубків Європи зупинилось у вівторок.
ЛЕОНІД КОЧЕНКОВ — ЗАСЛУЖЕНИЙ ТРЕНЕР УКРАЇНИ

Очень многие скорбят и соболезнуют его..кто его знал, а знали его во всём мире! И он это заслужил. Заслужил своими действиями и спортивными результатами.

ЄВГЕН СУПРУНОВ — ПРЕЗИДЕНТ КЛУБУ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ З ВОДНИХ ВИДІВ СПОРТУ

Юра был отличным прыгуном, отличным товарищем. +++Он был пахарем как в спорте так и .. с 4, 5 лет он начал заниматься…

Кар’єра видатного стрибуна в воду розвивалася стрімко. У вісім років Юрій здобув свою першу медаль, перемігши на чемпіонаті Дніпропетровської області серед дітей. Вже в чотирнaдцять хлопчина виборов перемогу на всейкраїнських змагання серед дорослих й отримав звання майстра спорту. Як член збірної Юрій Шляхов приніс країні золоті медалі чемпіонату Європи та Кубка європейських чемпіонів. У 2004-му та 2008- му роках спортсмен гідно представляв нашу Олімпійську збірну. Після завершення кар’єри спортсмена він став тренером і викладачем, але в іншій дисципліні.  
АНАТОЛІЙ НОСАК — ДРУГ ПОМЕРЛОГО СПОРТСМЕНА

Ему было тяжело наверное перейти на роль тренера по прыжкам в воду, потому что он себя по-прежнему чувствовал спортсменом.

Новим захопленням Юрія Шляхова став маловідомий на той час черлідінг — спорт, який поєднує елементи шоу та танців, гімнастики й акробатики. За кілька років плідної праці вдалося виховати чемпіонів.
АНАТОЛІЙ НОСАК — ДРУГ ПОМЕРЛОГО СПОРТСМЕНА

С 2013 по 2016 год он был руководителем городской федерации черлидинга. Кроме этого был и руководителем и основателем спортивного клуба «Лидер», капитаном команды и тренером Днепропетровского национального университета по черлидингу.

Юрій мав чимало амбітних планів на майбутнє, втім, хвороба серця, яка останнім часом почала прогресувати, забрала чемпіона, тренера та вихователя. В пам’яті рідних, друзів, шанувальників спорту Юрій Шляхов завжди буде людиною-зіркою, яка сягнула висот і залишила яскравий слід в історії спорту.

Вибір редакції

Кабінет Міністрів створив урядову комісію з розслідування причин пожежі в Одесі

Рішення прийняли на позачерговому засіданні Уряду. Про це повідомляє

08 Декабрь, 11:57
Фестиваль творчості учасників бойових дій “СТІЛ» вдруге відбувся у Дніпрі (КОМЕНТАР)

    Це поки що єдиний фестиваль подібного формату в Україні. Участь у ньому взяли близько 30 військових і волонтерів.

06 Декабрь, 22:15
Обласний чемпіонат з робототехніки пройшов на Дніпропетровщині (ВІДЕО)

Траси зі світлофорами, сови-роботи і павуки, якими керує сила думки. Обласний чемпіонат з робототехніки пройшов на Дніпропетровщині. Що з переліченого 

06 Декабрь, 19:17
Прогноз погоди на 7 та 8 грудня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

06 Декабрь, 18:45
Рятувальники ДСНС провели відкриту перевірку вищого навчального закладу (ВІДЕО)

  28 постраждалих, 15 безвісти зниклих — результат пожежі, що сталася в Одесі. 4 грудня палала 6-поверхова будівля місцевого коледжу

06 Декабрь, 17:19
«Незбагненна доля капітана Поля»: дніпрянка презентувала художньо-документальний фільм про Джона Поля Джонса (ВІДЕО)

    «Незбагненна доля капітана Поля»: дніпрянка Галина Солдатенко презентувала художньо-документальний фільм про американського мореплавця Джона Поль Джонса. Показ відбувся

06 Декабрь, 16:45
У Дніпрі планують звузити частину проспекту Слобожанський

  Про це стало відомо з відповідного проекту рішення міськради. Звузити планують проїжджу і пішохідну частину проспекту в районі будинків

06 Декабрь, 15:50
У Раївці завершують будівництво затишної домівки для дітей-сиріт

У Раївській громаді зводять малий груповий будиночок. Там готують затишну оселю для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На часі

06 Декабрь, 15:31