19 августа 2019, 16:20

Близько 40% клієнтів «Дніпрогазу» користуються онлайн-сервісом «особистий кабінет»

У поточному році кількість зареєстрованих клієнтів збільшилася більш ніж на 15 тисяч. З початку року понад 15 тисяч споживачів газу зареєстрували «особистий кабінет» на сайті 104.ua. Загальна кількість користувачів цього сервісу досягло 152 тисячі,  що становить понад 38% від загальної кількості клієнтів АТ «Дніпрогаз». Про це повідомляє прес-служба компанії.
«Більш 152 тисяч жителів Дніпра і Дніпровського району користуються «особистим кабінетом »на сайті 104.ua. Дніпряни продовжують активно долучатися до використання електронних дистанційних сервісів. У поточному році кількість зареєстрованих клієнтів збільшилася більш ніж на 15 тисяч », — йдеться в повідомленні.
За словами прес-служби, сервіс використовується для контролю балансу особового рахунку, здійснення онлайн-оплати за спожитий газ, отримання інформаційної підтримки щодо послуг з розподілу і передачі показань лічильників.
«В середньому ми фіксуємо близько 2,5 тисяч нових реєстрацій щомісяця,  коментує начальник управління клієнтського сервісу АТ« Дніпрогаз »Марина Коваленко. — Це підтверджує зручність і корисність даного онлайн-сервісу. Адже дистанційні канали комунікації дозволяють нашим клієнтам заощадити час і позбавляють від необхідності відвідувати газову компанію для вирішення проблемних питань ».
У прес-службі також зазначили, що фахівці «Дніпрогазу» постійно працюють над розширенням спектра зручних послуг для споживачів газу. Серед нових сервісів — чат-бот 7104ua в месенджері Viber і мобільні додатки 104 Mobile і 104 Mobile Light, які розроблені для мобільних пристроїв на операційних системах Android і iOS 11 або вище.
«Популярним каналом залишаються телефонні звернення. Для передачі показань лічильників до операторів Контакт-центру в 2019 році звернулося близько 96,3 тисяч  споживачів газу, понад 11,5 тисяч  дніпрян скористалися сервісом передачі SMS на короткий номер 7104. Решта споживачів віддали перевагу використанню автовідповідача IVR, чат-боту 7104ua і електронної пошти. Цими каналами скористалися 24,7 тис, 3,8 тис і 2,3 тис  клієнтів відповідно », — йдеться в повідомленні.
У прес-службі також нагадали, що побутові споживачі повинні щомісяця з 1 по 5 число включно повідомляти газової компанії обсяг фактично використаного природного газу. Своєчасне надання фактичних обсягів спожитого газу за допомогою електронних сервісів АТ «Дніпрогаз» допоможе уникнути розбіжностей в розрахунках з газопостачальної компанією.  

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 21 та 22 вересня. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій області на вихідних очікується високий атмосферний тиск та переважно хмарна погода. А тепер детальний прогноз для обласного центру

20 Сентябрь, 17:53
Лазерні бої — як реабілітація для дітей учасників АТО (ВІДЕО)

  Лазерні бої як реабілітація. Розважальні заходи для дітей учасників АТО організовує Дніпровська обласна державна адміністрація. Місце та вид відпочинку

20 Сентябрь, 17:51
3 тисячі гривень дріб’язком: дніпровська перформерка «нагодувала» містян монетами (ВІДЕО)

Люди, як голуби: дніпровська перформерка “нагодувала” містян монетами. Ті символізували хлібні крихти. Черговий перфоманс Альони Загребельної відбувся на Європейській площі.

20 Сентябрь, 17:49
Двоповерхова причальна споруда площею 600 м2 горіла 18 вересня на Набережній Перемоги (КОМЕНТАР)

600 квадратних метрів у полум'ї - 18 вересня на Набережній Перемоги горіла двоповерхова причальна споруда. За попередніми даними, пожежа почалася

19 Сентябрь, 18:58
Мова мистецтва чи мова грошей: 20 вересня у Дніпрі відбудеться провокативний перформанс “Голуби” (КОМЕНТАР)

Люди діляться на дві групи - ті, що говорять мовою мистецтва та ті, яким ближча мова грошей. Такої думки дніпровська

19 Сентябрь, 18:46
Прогноз погоди на 20 вересня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій території області переважно без опадів, а нічна температура буде рекордно низькою за останній час. Тож, дізнаємося детальний прогноз

19 Сентябрь, 17:50
За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 мільярда гривень

За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 млрд грн. Це майже на 932 млн грн більше запланованого,

19 Сентябрь, 16:58
Борис Філатов: із амброзією можна боротися виключно хімічними препаратами

Косити амброзію під час цвітіння заборонено. У цей період гілка рослини викидає у повітря близько 1 млн зерен на хвилину.

19 Сентябрь, 15:58