23 августа 2019, 16:40

Дніпровський фронт: атовці продовжують боротьбу

У Дніпрі багато-які комунальні підприємства міської ради очолюють ветерани АТО. У вирішальний момент для країни вони стали на захист її суверенітету та цілісності. А зараз, повернувшись до мирного життя, продовжують боротьбу у тилу, взявши на свої плечі нелегкі завдання у структурах місцевої влади. Один з таких – директор комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка» Олександр Буйволюк. Він брав участь у Майдані, а в 2014-2016 роках – в АТО. Зараз чоловік налаштований на зміни, конструктивну, аналітичну роботу, у тому числі з громадою. Мета – зробити парк ім. Шевченка однією з перлин Дніпра.

«Коли воював, не вважав це чимось героїчним, а навпаки, героями вважав тих людей, які працюють саме у тилу, зокрема волонтерів. Вони, окрім своїх сімей, опікуються бійцями, їхніми родинами. Після демобілізації повернувся керувати іноземним підприємством і зрозумів, що мені це нецікаво, хоч і прибуткова справа. Одразу погодився на пропозицію від мера Бориса Філатова очолювати одне із комунальних підприємств – парк ім. Шевченка. Сприйняв цю пропозицію як виклик змінити на краще щось тут, у тилу. Загалом, та робота, яку ми ведемо сьогодні, – це й опіка за місто, за того хлопця, який зараз боронить нашу державу, і тих, хто, на жаль, не повернувся з війни», – розповів 22 серпня під час пресконференції, яку приурочили до Дня Незалежності, Олександр Буйволюк.

Також серед тих ветеранів АТО, хто очолює комунальні підприємства міської ради, – Ігор Куліковський. Він є директором КП «Патріот». Чоловік згуртував колектив, який теж на 99% складається із людей, які брали участь в АТО або були чи є волонтерами.

«Повернувшись з АТО, розумів, що необхідно продовжувати захищати, розвивати країну, місто у тилу. Вийшли з пропозицією до Бориса Філатова створити комунальне підприємство «Патріот». Попередньо провели моніторинг по школах з викладання предмета «Захист Вітчизни» й у результаті – запропонували у своїй роботі навчати тих напрямків, які не охоплені у шкільному предметі, тобто надавати додаткову інформацію. Словом – займаємося військо-патріотичним вихованням молоді. Маємо вже вихованців, які перекваліфікувалися, здобули знання і навички військові справи на наших навчаннях і зараз разом з іншими бійцями беруть участь в операції об’єднаних сил», — сказав Ігор Куліковський.

КП «Патріот» тісно співпрацює з комунальним підприємством міської ради «Госпітальєри Дніпра», основна робота якого – навчання з надання домедичної допомоги. Нині виконувач обов’язків директора цього підприємства — Олександр Сивирин, медик за освітою.

Він підкреслив: «Інструктори підприємства – це добровольці волонтерського медичного батальйону «Госпітальєри». На час відпусток вони беруть активну участь у ротаціях. Наші екіпажі стоять на позиціях. Загалом інструктори підприємства вже встигли провести навчання з надання домедичної допомоги для понад 3 тис. містян (це медичні працівники та педагоги). Навчаємо за відповідними європейськими протоколами. Завдяки фінансуванню з міського бюджету маємо усе необхідне обладнання, наприклад, манекени та інше витратне приладдя. Робота триває».

 Атовець, директор комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка» Олександр Буйволюк, підсумовуючи, додав: «Ми усі мусимо пам’ятати, що війна в країні триває. Щоб її виграти – повинні мати міцно збудований, злагоджений тил. Тому – подалі від популізму, словесних заяв, а більше щоденної роботи, яка допоможе нам вийти переможцями».

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 21 та 22 вересня. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій області на вихідних очікується високий атмосферний тиск та переважно хмарна погода. А тепер детальний прогноз для обласного центру

20 Сентябрь, 17:53
Лазерні бої — як реабілітація для дітей учасників АТО (ВІДЕО)

  Лазерні бої як реабілітація. Розважальні заходи для дітей учасників АТО організовує Дніпровська обласна державна адміністрація. Місце та вид відпочинку

20 Сентябрь, 17:51
3 тисячі гривень дріб’язком: дніпровська перформерка «нагодувала» містян монетами (ВІДЕО)

Люди, як голуби: дніпровська перформерка “нагодувала” містян монетами. Ті символізували хлібні крихти. Черговий перфоманс Альони Загребельної відбувся на Європейській площі.

20 Сентябрь, 17:49
Двоповерхова причальна споруда площею 600 м2 горіла 18 вересня на Набережній Перемоги (КОМЕНТАР)

600 квадратних метрів у полум'ї - 18 вересня на Набережній Перемоги горіла двоповерхова причальна споруда. За попередніми даними, пожежа почалася

19 Сентябрь, 18:58
Мова мистецтва чи мова грошей: 20 вересня у Дніпрі відбудеться провокативний перформанс “Голуби” (КОМЕНТАР)

Люди діляться на дві групи - ті, що говорять мовою мистецтва та ті, яким ближча мова грошей. Такої думки дніпровська

19 Сентябрь, 18:46
Прогноз погоди на 20 вересня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

По всій території області переважно без опадів, а нічна температура буде рекордно низькою за останній час. Тож, дізнаємося детальний прогноз

19 Сентябрь, 17:50
За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 мільярда гривень

За 8 місяців 2019 року до бюджету Дніпропетровщини надійшло 19,4 млрд грн. Це майже на 932 млн грн більше запланованого,

19 Сентябрь, 16:58
Борис Філатов: із амброзією можна боротися виключно хімічними препаратами

Косити амброзію під час цвітіння заборонено. У цей період гілка рослини викидає у повітря близько 1 млн зерен на хвилину.

19 Сентябрь, 15:58