04 сентября 2019, 19:03

Операція «Смерть маршруткам» триває у Дніпрі — залишилося перевірити 17 маршрутів (ВІДЕО)

Зовнішній вигляд, зручність і головне – безпека. Операція «Смерть маршруткам»  у Дніпрі триває.  Інспектори та добровільні помічники  продовжують перевіряти рухомий склад – запевняють, що від їхнього ока не приховається жодна машина.  Оцінку складають комплексно – за різними параметрами. Отримав незадовільну – на роботу не виходиш. Журналісти дев’ятки приєдналися до інспекції та переконалися: перевіряють дуже прискіпливо.  Акція “Смерть маршруткам” у Дніпрі триває з 14 серпня. Фактично, вода добігає кінця — станом на 4 вересня залишилося перевірити 17 маршрутів. У середу інспектори працюють на проспекті  Мазепи, на кінцевій зупинці маршруту 157-А. Вивчають санітарний і технічний стан транспорту.
Іван Васючков — завідуючий сектором контролю та моніторингу договорних зобов’язань департаменту транспорту і транспортної інфраструктури міської ради: «Першочергово здійснюється перевірка на зручність для пасажирів. Тобто стан салонів, стан сидінь, стан поручнів, можливість безперешкодного відкриття люків та вікон, якщо вони передбачені конструкцією транспортного засобу. Загалом зовнішній вигляд: наявність іржі, стан колес на транспортному засобі, відсутність якихось подряпин або сколів на лобовому склі, стан дзеркал водійських і таке інше».
Іван Васючков починає перевірку з документації, наявності вогнегасника та аптечки. Далі йдемо з ним оглядати салон.

Іван Васючков — завідуючий сектором контролю та моніторингу договорних зобов’язань департаменту транспорту і транспортної інфраструктури міської ради: «Ось, бачите? Тут намагалися зашивати сидіння, але вже нитки порозходилися. Дірки і тут дірки, тобто тут стан сидінь незадовільний. Ми відмічаємо, що сидіння знаходяться у незадовільному стані»
Щоб далі працювати на маршруті, машина має набрати не менше двох балів. Нижча оцінка не дає права ставати до роботи. За незадовільні результати відстронили вже близько 80 автобусів міста. Із 16-ти машин маршруту  157-а зняли дві.
Іван Васючков — завідуючий сектором контролю та моніторингу договорних зобов’язань департаменту транспорту і транспортної інфраструктури міської ради: «Для того щоб повернутися на маршрут, вони вже мають набрати 3 бали. тобто сьогодні таких маршруток не було знайдено на маршруті 157А, але ми будемо інспектувати ще 3 маршрути. Сьогодні подивимось, що буде далі».
Але є і добрі новини — позитивна динаміка. Перевізники прислуховуються до критики  та потроху  виправляють недоліки. От і зараз,  директор підприємства “Автотранссервіс” обіцяє усунути дефекти впродовж 3-х наступних тижнів.
Андрій Руссавський — директор ООО “Автотранссервіс”: «Предприятие каждое, я могу сказать за свое, смотрит на тот перечень недостатков, который был выявлен и его устраняют. Если это кузовные работы, то значит машина отправляется в малярный цех на покраску, а если это работы, связанные с салоном, то машина отправляется цех для перетяжки салона, на замену напольного покрытия, потолка. В зависимости от того, что выявлено контролирующими органами».

Автор: Стас Коновалов, Оператор: Тарас Іванов  

Вибір редакції

Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10
Прогноз погоди на вихідні, 19 та 20 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Октябрь, 17:32
Наприкінці літа в українських містах з’явилися патрулі озброєних військовослужбовцівю. Чи варто чогось боятися? (ВІДЕО)

  Військові у місті. Наприкінці літа в містах України з'явилися патрулі озброєних військовослужбовців. Тоді соцмережами ширилися різноманітні припущення. Втім, реальність

18 Октябрь, 17:30
Лікувальні заклади Дніпра отримали гуманітарний вантаж від благодійних організацій США

Першу частину гуманітарної допомоги із медичними матеріалами від міжнародних благодійних організацій «ROCMaidan» та «InterVol» передали шістьом закладам Дніпра. Увесь вантаж

18 Октябрь, 16:24
Санітарні групи винесуть речі з аварійного гуртожитку “Дніпровської політехніки”. Але студентів це не влаштовує (КОМЕНТАР)

Студенти “Дніпровської політехніки” 17 жовтня вдень зібралися під міською радою — вимагали дозволу зайти в будівлю аварійного гуртожитку номер 2,

17 Октябрь, 22:40
Нові аспекти системи закупівель «Прозорро» — у Дніпрі провели семінар для бізнесу (КОМЕНТАР)

  Нові можливості для бізнесу. У Дніпрі на семінарі для підприємців обговорили зміни у системі "Прозорро". 16 жовтня президент України

17 Октябрь, 22:30
Стрілянина у Дніпрі: вбито 27-річного чоловіка. Підозрюваних осіб доправии до поліції (коментар)

17 жовтня на Набережній Заводській обстріляли автомобіль Mercedes.  За кермом був чоловік 1992 року народження. Він загинув на місці. Стало

17 Октябрь, 20:22
Комплекти нового бойового одягу подарували представникам добровільних пожежних команд (ВІДЕО)

Добровільні пожежні команди Дніпропетровщини тепер і навчені, і одягнуті. Комплекти нового бойового одягу  представникам добровільних пожежних команд подарували польські колеги. 

17 Октябрь, 17:51