20 Вересня 2019, 17:51

Лазерні бої – як реабілітація для дітей учасників АТО (ВІДЕО)

  Лазерні бої як реабілітація. Розважальні заходи для дітей учасників АТО організовує Дніпровська обласна державна адміністрація. Місце та вид відпочинку кожного разу різний. Сьогоднішня локація — пейнтбольний клуб “Агресор”. Чи подобається дітям таке дозвілля — бачила знімальна група “9 каналу”. Альбіна — адміністраторка пейнтбольного клубу “Агресор”, а по сумісництву — дружина воїна АТО. Разом із сином Богданом вже не вперше бере участь у заходах, організованих для дітей ветеранів АТО.
Альбіна Шевчук, адміністраторка клубу: “Конечно, необходимо организовывать такие мероприятия для детей участников АТО, тем более, что есть дети, которые остались без своих родителей, без кормильца в семье. И, конечно, им приятно, что их приглашают на эти мероприятия и о них не забывают, и конечно же, это помогает им чувствовать себя необходимыми в этом мире”. Артур Купрій, начальник відділу патріотичного виховання управління з питань учасників АТО Дніпропетровської обласної державної адміністрації: “Організатор даного заходу – Дніпропетровська обласна державна адміністрація, Управління з питань учасників АТО сумісно з пейнтбольним клубом “Агресор”. Завжди вони раді бачити дітей. Ми раді знаходити таких дітей, які виявляють бажання, щоб пограти, ну, сумісною працею проводимо такі заходи».
У програмі заходу — турнір з лазерних боїв. 15 дітей від 7 до 15 років поділили на 3 команди за кольорами. За ходом гри батьки спостерігали на екранах. Там же можна було побачити яка команда лідирує.
Альбіна Шевчук, адміністраторка клубу: “Очки засчитываются благодаря компьютерной программе. У каждого ребенка есть лазер, на котором отображается вся информация, и таким образом засчитывается вся информация. Желтая команда лидирует на данный момент, значит она, наверное, и победит”.
  Подібні заходи організовують кожного тижня не тільки для дітей, але і для батьків. Головне для організаторів заходу — емоції та відгуки дітей.
Артур Купрій, начальник відділу патріотичного виховання управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА: “Дітям дуже подобається. Самі нам телефонують батьки, кажуть: “Коли ще, коли ще будуть проходити такі заходи?” -Да, играю много, чтобы потом, в будущем, хорошо играть, ну, или там просто, если на войну пригласят, – чтоб хорошо стрелял. -Просто я хочу еще приходить сюда, мне понравилось стрелять. -Впечатления очень крутые. Эмоций очень много и хочется постоянно сюда еще приходить.
  Автор – Анастасія Парнет Камера – Олександр Височин

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 30 та 31 травня. Дніпро і область (ВІДЕО)

Вітаю всіх, з вами Едуард Вихідного Дня з прогнозом погоди на 30 і 31 травня. Весна-2020 закінчується і зараз побачимо,

29 Травень, 18:17
У Дніпрі обрали підрядника, який буде чистити озеро у парку імені Глоби

29 Травень, 16:56
Вагон 19 трамваю загорівся 29 травня на вулиці Ударників у Дніпрі

29 Травень, 16:49
На 28 дітей — 20 працівників. У П’ятихатському районі закрили школу (ВІДЕО)

На 28 учнів — 20 працівників школи. У П'ятихатському районі депутати Лихівської об'єднаної територіальної громади проголосували за ліквідацію школи у

29 Травень, 16:40
Прогноз погоди на 29 травня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

28 Травень, 18:01
Під стінами ДніпроОДА підняли червоно-чорний прапор (ВІДЕО)

Червоно-чорний прапор посеред тротуару на проспекті Поля встановили активісти “Руху опору капітуляції”. Флагшток розмістили майже під стінами Дніпропетровської ОДА. Активісти

28 Травень, 17:58
Ветерани АТО і чинні бійці добробатів не причетні до підняття червоно-чорного прапора 28 травня біля ДніпроОДА (заява)

На  12-ту годину 28 травня у Дніпрі представники "Руху опору каптіуляції", який очолює колишній нардеп України Андрій Денисенко, анонсували  урочисте

27 Травень, 23:04
День Пахома-Бокогрія. Прогноз погоди на 28 травня, Дніпро і область (відео)

День Пахома-Бокогрія. Прогноз погоди на 28 травня, Дніпро і область  28 травня у Дніпрі ультрафіолетовий індекс низьий і помірний, не

27 Травень, 22:18