24 сентября 2019, 18:08

Перший всеукраїнський фестиваль спорту “Сhallenge Fest” відбувся в Дніпрі (ВІДЕО)

“Сhallenge Fest” започаткувало Міністерство освіти та науки України, як платформу для заохочення дітей до спорту. Свято проходить по всій країні одночасно, але цетральним містом проведення є Дніпро. Для школярів приготували спортивні локації та майстер-класи, враховуючи їхні інтереси. Чи догодили учасникам свята— далі в сюжеті. Фестиваль спорту “Challenge Fest” проходить в Україні вперше. У такий спосіб  організатори свята хочуть залучити дітей до занять спортом і виховати нових олімпійських чемпіонів.
Роман Греба, організатор, президент Федерації учнівського спорту України, заступник міністра освіти і науки України 2016-2019 року: «Сьогодні ми показуємо, що займатися спортом може бути весело, що на уроки фізичної культури треба ходити з задоволенням, тому що ми відходимо від усталених стандартів, коли треба було підтягнутися, віджатися від підлоги чи присісти 10 раз. Ми показуємо, що є новітні модулі заняття фізичною культурою та спортом”.
Змагання з бейблейду, міні-футболу, спортивного орієнтування, майстер-класи із чирлідингу, дзюдо і збирання кубика-рубіка — такі локації представили на святі. Крім того, кожному зареєстрованому учаснику присвоїли номер, з яким він братиме участь у лотереї. Серед призів — боксерські рукавички, м’ячі, шахи та інше спортивне приладдя.
Ліна Курдаченко, учасниця заходу, керівниця спортивного клубу “Арена”: «Сьогодні наші спортсмени спочатку проведуть таку зарядку для усіх спортсменів та глядачів, які будуть присутні тут. Ми будемо показувати її на сцені. Спочатку тренери будуть стояти попереду і за ними стоятимуть усі чирлідери, які вивчили ті вправи, та буде такий, дуже гарний флешмоб”. Денис Скіда, учасник заходу, тренер футбольної команди “Шанс”: «Это флорбол. Да, он пришел к нам из Швеции где-то в 2006 году, вот, и он произошел от хоккея на траве. Могут участвовать абсолютно все. Спорт он очень простой. Достаточно иметь какое-то самое базовое, физическое, ну, подготовку”.
Локації організатори добирали за зацікавленістю дітей у регіонах, тому в інших містах майстер-класи можуть відрізнятися. У програмі заходу також і нагородження спортсменів з всеукраїнських та всесвітніх змагань.
Вадим Стеценко, ораганізатор, голова комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України: «Ми започаткували у цьому році гімназіату зимову України — будем нагороджувать. Започаткували всеукраїнскі ігри з єдиноборств — також будем нагороджувать за результатами. І також ми нагородимо за результатами участі у всесвітніх іграх з єдиноборств, які відбулись в Будапешті. І, я хочу сказать, що Дніпро на першому місті за цими результатами”. Роман Греба, організатор, президент Федерації учнівського спорту України, заступник міністра освіти і науки України 2016-2019 року: «Сьогодні ми започатковуємо, відкриваємо всеукраїнську гімназіаду — це як олімпійські ігри серед школярів. Вони будуть проводитися з 14 видів спорту по всій території України, і переможці поїдуть в подальшому — найкращі наші школярі — поїдуть на всесвітню гімназіаду до Джіджанга у Китай у 2020 році”.
На фестиваль прийшли і юні професійні спортсмени — їм таке дозвілля до смаку.
Микита, учасник заходу: «Я сегодня буду играть в футбол за первое-второе место, и на плаванье пойду в понедельник”. Юлія Старікова, учасниця заходу, вихованка спортивного клубу “Арена”, срібна призерка чемпіонату світу у Кореї: «Я обожаю чирлидинг, уже хожу на него 2 года. Я ездила на чемпионат Украины, чемпионат Европы, на чемпионат мира, выиграла второе место в дуэте”.
Автор — Анастасія Парнет Камера -Олександр Височин

Вибір редакції

Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10