01 октября 2019, 17:29

Краса в рогах і копитах: у Могильові вибирали найвродливішу… козу! (ВІДЕО)

Якщо красою називають те, що від природи, то чого б моделлю не бути звичайній козі. Конкурс “Козина краса” відбувся 28-го вересня у Могилівській об’єднаній територіальній громаді. 12 рогатих голів змагалося за титул найгарнішої. Переможницю визначало спеціальне журі за двома основними критеріями. Які ж вони — ці жадані параметри еталону козиної краси — у сюжеті. У віночках, стрічках, сукнях, деякі моделі навіть із педікюром, а за подіум — просторий степ. У Могилівській об’єднаній територіальній громаді в рамках агрофестивалю відбувся конкурс краси… серед кіз.
“Просто прекрасні, прекрасні кізочки”. Сергій Огарко — голова журі конкурсу: «Будем оцінювати красу, манікюри, педікюри і все, що буде продемонстровано цими козами, оцінимо і виставимо бали. Як завжди, переможе найсильніший».
Окрім гарної зовнішності, кожна учасниця має продемонструвати свої вокальні дані.
“Вона повинна промекати під музику”.
За титул найгарнішої змагалися 12 рогатих. Серед них був і один красень — у чорному жупані.
 “У нього був он і жупан — це Маршал в нас. Дуже красивий — дивіться, як готується. Жує! А він нам не замека?” Марина Демченко — учасниця конкурсу: «Вони бояться, переживають також. Ну і да, ну, і шоб гарніші ж були. Стараємся, щоб було всім цікаво».
Породи кіз представили різні, проте зааненська — супермолочна. Однак навіть чистоплемінних  треба добре годувати, не ображати і найголовніше — сильно любити. Тоді й молока буде вдосталь, кажуть господині.
Олена Галушка — доярка: «Бува три, бува чотири літри, — як нагодується. Ми їх до лісу ганяєм, пасем. Вони дуже в нас хороші, слухняні».
Саме такої породи є фаворитка конкурсу — трирічна Міледі. Гості вважають, що перемогу варто присудити саме цій красуні.
Лідія Галушка — гостя агрофестивалю: «То шо, ну, вона сімпатічна, вона породиста — хорошенька козочка». Любов Ткаченко — учасниця конкурсу: «Вона спокійна, вуха гарні. Ну, такі вуха длінні — таких коз і не бачили, есть приходять».
Любов Ткаченко окрім Міледі на конкурс привезла ще двох кіз — Зірочку та Нору. На перемогу не сподівається, просто вирішила показати всім своїх кіз. Особливо їх навіть не наряджала, бо вони і так гарні, каже господарка. Єдине що — зробила манікюр та почепила намисто, щоб підкреслити природню вроду худоби.
“А це мак — символ нашої України. Маки у нас скрізь цвітуть в Україні. Вот ми зробили і на козочку, щоб вона була у нас гарненька — наша українська козочка”.
Переможницею конкурсу журі обрало Нору, а її хазяйка, Любов Ткаченко, отримала грошовий приз — 3 тисячі гривень.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 23 жовтня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Октябрь, 18:14
У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки

  У Дніпрі продовжують демонтувати наливайки, де продають спиртне на розлив чи у заборонений час (після 22:00). Так, 22 жовтня

22 Октябрь, 17:28
Борис Філатов про Держбюджет-2020: до місцевого самоврядування в уряді особливо не дослухаються

Дніпро має песимістичний прогноз на 2020 рік. Це пов’язано з існуючим проєктом нового держбюджету, в якому місцеве самоврядування намагаються «підстригти».

22 Октябрь, 15:10
Прогноз погоди на вівторок, 22 жовтня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Октябрь, 18:16
Житло переселенцям, аеропорт, освіта та медицина – депутати проголосували за бюджет області

  Вже на цьому тижні у Дніпропетровській обласній раді планується сесія. Як і завжди, першими питаннями на пленарному засіданні стоять

21 Октябрь, 14:41
У Дніпропетровській області розширять мережу опорних шкіл

  На Дніпропетровщині розширять мережу опорних шкіл. Їх планують створити майже в кожній громаді області, яких нині вже 70. Про

21 Октябрь, 14:34
Дніпровські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією WKA

21 Октябрь, 14:30
Санітарна група почала виносити речі із аварійного гуртожитку Дніпровської політехніки(КОМЕНТАР)

Зимовий одяг, документи, гроші, неважка техніка. За два тижні після аварії із гуртожитка гірничого факультету “Дніпровської політехніки” почали виносити речі

18 Октябрь, 18:10