08 октября 2019, 16:00

Англомовний фільм про АТО тепер у форматі віртуальної реальності (ВІДЕО)

Унікальний фільм про АТО “Dnipro outpost of Ukraine” тепер у форматі віртуальної реальності. Англомовну версію цієї стрічки представили ще минулого року. Тоді фільм могли переглянути тільки відвідувачі музею АТО у спеціальному кінозалі. Сьогодні ж стрічка доступна у будь-якій точці світу. Подробиці — далі в сюжеті. Досвід спілкування з іноземними делегаціями змусив авторів фільму “Dnipro outpost of Ukraine” зробити його доступнішим. Вони впевнені: формат віртуальної реальності для цього —  найкращий варіант.
Наталія Хазан, продюсерка фільму: «І коли, наприклад, була у нас президент Естонії в музеї, після перегляду фільму вона повернулася і перше, що вона сказала: “Як я це можу показати своєму народові, як я це можу показати в Брюсселі?” І ми пояснювали, що це — панорамний кінотеатр, 360, що це не лінейне кіно, що це не можна просто включити телевізор, там , да і подивитись”.
Переглянути стрічку тепер можна з будь-якої точки світу. Для цього потрібно або відсканувати QR код за допомогою камери, або перейти за посиланням через додаток Ютуб. Дивитися можна через спеціальні окуляри або кардборд для смартфонів.
Наталія Хазан, продюсерка фільму: “Якщо для нас в диковинку, да, там десь окуляри вітруальної реальності, то на заході статистика продажів окулярів каже, що майже в кожній родині це є”.
В Україні такий пристрій можна купити у середньому за 150 гривень. За допомогою нього, кажуть автори, ви отримаєте повне занурення та відчуєте весь спектр емоцій.
Євген Тітаренко, режисер фільму: «Мы увидели насколько эффективна может быть информация, если она… если человеку дается возможность погрузиться в нее. Момент погружения в суть вопроса очень важна, ведь все кроется в деталях”.
Панорамна стрічка “Дніпро-форпост України” — частина ескпозиції музею “Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО”, його показують під час екскурсій. А VR-версію створили у партнерстві з національним історичним музеєм імені Яворницького та Українським культурним фондом. Автор — Анастасія Парнет Камера — Олександр Наумов

Вибір редакції

Пожежна безпека під землею — надзвичайники перевірили  дніпровський метрополітен (КОМЕНТАР)

Пожежна безпека в метро. Надзвичайники перевірили дніпровський метрополітен. Позапланова інспекція пройшла 22 січня на станції Вокзальна. Ревізори оглянули вогнегасники, пожежні

23 Январь, 23:32
Невідома біла речовина з труби на Набережній виливається до Дніпра (КОМЕНТАР)

Невідома біла речовина, що витікає з труби неподалік житлового масиву "Перемога-1", вже другий день виливається одразу до Дніпра. Місцеві б’ють

23 Январь, 23:28
Асфальт, що просів на перехресті вулиць Короленка і Святослава Хороброго у Дніпрі, наразі відновлений (КОМЕНТАР)

На місці працювали робітники КП "Водоканал". Нашій знімальній групі повідомили: колодязь під покриттям обстежили, труби перевірила інспекція — вони цілі.

23 Январь, 23:21
Дніпро пройшов перший етап конкурсу на звання «Велика культурна столиця України-2020»

23 Январь, 18:47
Дванадцять незаконних модульних автозаправних станцій ліквідували у Дніпрі

23 Январь, 18:33
Реконструкція вулиці Короленка — незаконна. Екоактивісти виграли справу проти міської ради (КОМЕНТАР)

23 Январь, 18:25
Поліція затримала вандала, який псував охоронні таблички у Дніпрі

Поліція затримала вандала, який псував охоронні таблички у Дніпрі Ним виявився 48-річний дніпрянин — його дії зафіксували камери відеоспостереження. 20

22 Январь, 21:29
Сонця не буде: прогноз погоди на 23 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Сонця не чекаємо, хмари і вітер: прогноз погоди на 23 січня, четвер. Дніпро і область  

22 Январь, 18:50