08 Жовтня 2019, 16:00

Англомовний фільм про АТО тепер у форматі віртуальної реальності (ВІДЕО)

Унікальний фільм про АТО “Dnipro outpost of Ukraine” тепер у форматі віртуальної реальності. Англомовну версію цієї стрічки представили ще минулого року. Тоді фільм могли переглянути тільки відвідувачі музею АТО у спеціальному кінозалі. Сьогодні ж стрічка доступна у будь-якій точці світу. Подробиці — далі в сюжеті. Досвід спілкування з іноземними делегаціями змусив авторів фільму “Dnipro outpost of Ukraine” зробити його доступнішим. Вони впевнені: формат віртуальної реальності для цього –  найкращий варіант.
Наталія Хазан, продюсерка фільму: “І коли, наприклад, була у нас президент Естонії в музеї, після перегляду фільму вона повернулася і перше, що вона сказала: “Як я це можу показати своєму народові, як я це можу показати в Брюсселі?” І ми пояснювали, що це – панорамний кінотеатр, 360, що це не лінейне кіно, що це не можна просто включити телевізор, там , да і подивитись”.
Переглянути стрічку тепер можна з будь-якої точки світу. Для цього потрібно або відсканувати QR код за допомогою камери, або перейти за посиланням через додаток Ютуб. Дивитися можна через спеціальні окуляри або кардборд для смартфонів.
Наталія Хазан, продюсерка фільму: “Якщо для нас в диковинку, да, там десь окуляри вітруальної реальності, то на заході статистика продажів окулярів каже, що майже в кожній родині це є”.
В Україні такий пристрій можна купити у середньому за 150 гривень. За допомогою нього, кажуть автори, ви отримаєте повне занурення та відчуєте весь спектр емоцій.
Євген Тітаренко, режисер фільму: “Мы увидели насколько эффективна может быть информация, если она… если человеку дается возможность погрузиться в нее. Момент погружения в суть вопроса очень важна, ведь все кроется в деталях”.
Панорамна стрічка “Дніпро-форпост України” – частина ескпозиції музею “Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО”, його показують під час екскурсій. А VR-версію створили у партнерстві з національним історичним музеєм імені Яворницького та Українським культурним фондом. Автор – Анастасія Парнет Камера – Олександр Наумов

Вибір редакції

На Дніпропетровщині почнуть ремонтувати дорогу національного значення Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя

На Дніпропетровщині почнуть ремонтувати дорогу національного значення Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя, вже укладено договір.

09 Липень, 10:03
Олімпійський центр планують відкрити у Дніпрі до кінця 2020 року (КОМЕНТАР)

Один із найстаріших стадіонів нашого міста, “Трудові резерви”, довго був занедбаний. Лише влітку 17-го року тут відкрили нові футбольні й

08 Липень, 22:18
Вантажівка з тротуарною плиткою провалилася на проспекті Яворницького в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Вантажівка з тротуарною плиткою провалилася у центрі Дніпра. Інцидент стався на перехресті проспекту Яворницького та вулиці Жуковського. На цьому місці

08 Липень, 19:38
Інспекція дніпровських маршруток – транспорт у неналежному стані знімають з роботи (ВІДЕО)

Проект “Смерть маршруткам” у Дніпрі продовжується. Інспекція міського департаменту транспорту проводить перевірки маршрутних автобусів. Перевіряють санітарний і технічний стан маршруток.

08 Липень, 17:43
Команда Дніпропетровщини – третя в змаганнях сільських голів і старост

08 Липень, 14:54
Нові температурні рекорди були встановлені у Дніпрі 5-7 липня

Начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак розповів, що Дніпро 3 дні поспіль бив температурні рекорди - перекривалися показники

08 Липень, 14:41
807 нових хворих на коронавірус виявили в Україні за останню добу: актуальна інформація про поширення інфекціі (КОМЕНТАР)

807 нових хворих на коронавірус виявили в Україні за останню добу. З них 65 дітей та 46 медиків. 200 пацієнтів

08 Липень, 14:25
Дніпропетровська область: надзвичайники надали допомогу літній жінці

08 Липень, 14:07