08 Жовтня 2019, 17:54

Старт осіннього призову. Першу сотню майбутніх військових відправили на строкову службу (ВІДЕО)

Осінній призов розпочатий! Перша сотня майбутніх військових склала присягу і роз’їхалася по військових частинах. Який настрій панував у рядах призовників та про що мріяли хлопці — дивіться просто зараз. Наступні півтора роки вони проведуть у військових частинах. Урочисту присягу перша група осінніх призовників склала вранці 8 жовтня.
Сергій Полуциган, заступник військового комісара Дніпропетровщини: “Сьогодні ми відправляємо перші 100 призовників до прикордонників, також до Національної гвардії, до Державної спеціальної служби транспорту і, безпосередньо, до Збройних сил України”.
Цим парубкам — від 20 до 27 років, кажуть в комісаріаті області. Розпитуємо хлопців – багатьом ще немає двадцяти. На строкову службу вони записалися одразу після технікумів. За своїм бажанням. Така історія в Артема Пилипенка. Повістка хлопцю не знадобилася — сам звернувся до військомату. На складання присяги прийшли його дівчина і мама. Жінки вже сумують, але таки пишаються Артемом. От тільки на початку рідні відреагували якось дивно, розповідає хлопець.
Олена Пилипенко, мати призовника Артема Пилипенка: “А как вы представляете? Единственный ребенок. Конечно тяжело, переживаю! Если бы не была такая вот ситуация в стране, наверное, было бы проще. Как для себя, как для мужчины — да, нужна армия. Я боюсь АТО…
Такі переживання – в багатьох батьків. До слова, не марні, бо самі хлопці поки що не відкидають можливості контрактної служби.
 Артем Пилипенко, призовник: “Сейчас посмотрю как там пойдет, а там уже решу. Никуда я не денусь, всё хорошо будет!” Назар і Олег, призовники: “Якщо треба буде — підемо!”
Заступник військового комісара області заспокоює рідних: на передову хлопців ніхто не відправляє.
Сергій Полуциган, заступник військового комісара Дніпропетровщини: “Призовники, яких ми відправляємо до лав ЗСУ та інших військових формувань, будуть проходити військову службу безпосередньо в пунктах постійної дислокації військових частин. Вони в жодному разі не можуть бути залучені для виконання бойових завдань в зоні ООС”.
Зі ста перших призовників половину відправлять у прикордонні війська — так забажали самі хлопці.
Дмитро Марченко, призовник: “Вирішив спробувати, так як у мене батько був моряком-прикордонником”.
Про те, що невдовзі служитиме, Дмитро повідомив рідним уже постфактум.
Дмитро Марченко, призовник: “Просто сказал, что я сходил в военкомат, мне дали повестку. Они говорят: «Так тебе же еще 20 нету!» – Я говорю: «Ну, я сам пойду! Напишете заявление по собственному желанию — ну, и всё!» Оксана Марченко, мати призовника Дмитра Марченка: “Всё равно переживание, волнение и страх. Это всё-таки единственный ребенок! Хочется, чтобы почаще звонил и почаще писал, но хочется, чтобы он и мужской характер свой в себе воспитал, закалил!”
Заґартовувати строковою службою характер цієї осені випадає ще не одній сотні призовників.
Сергій Полуциган, заступник військового комісара Дніпропетровщини: “Ми будемо призивати протягом цієї осені 1490 чоловік. Це визначені планові завдання з території області — ну, звичайно, вони будуть виконані”.
  Автор – Юлія Бублик Камера – Тарас Іванов

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 30 та 31 травня. Дніпро і область (ВІДЕО)

Вітаю всіх, з вами Едуард Вихідного Дня з прогнозом погоди на 30 і 31 травня. Весна-2020 закінчується і зараз побачимо,

29 Травень, 18:17
У Дніпрі обрали підрядника, який буде чистити озеро у парку імені Глоби

29 Травень, 16:56
Вагон 19 трамваю загорівся 29 травня на вулиці Ударників у Дніпрі

29 Травень, 16:49
На 28 дітей — 20 працівників. У П’ятихатському районі закрили школу (ВІДЕО)

На 28 учнів — 20 працівників школи. У П'ятихатському районі депутати Лихівської об'єднаної територіальної громади проголосували за ліквідацію школи у

29 Травень, 16:40
Прогноз погоди на 29 травня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

28 Травень, 18:01
Під стінами ДніпроОДА підняли червоно-чорний прапор (ВІДЕО)

Червоно-чорний прапор посеред тротуару на проспекті Поля встановили активісти “Руху опору капітуляції”. Флагшток розмістили майже під стінами Дніпропетровської ОДА. Активісти

28 Травень, 17:58
Ветерани АТО і чинні бійці добробатів не причетні до підняття червоно-чорного прапора 28 травня біля ДніпроОДА (заява)

На  12-ту годину 28 травня у Дніпрі представники "Руху опору каптіуляції", який очолює колишній нардеп України Андрій Денисенко, анонсували  урочисте

27 Травень, 23:04
День Пахома-Бокогрія. Прогноз погоди на 28 травня, Дніпро і область (відео)

День Пахома-Бокогрія. Прогноз погоди на 28 травня, Дніпро і область  28 травня у Дніпрі ультрафіолетовий індекс низьий і помірний, не

27 Травень, 22:18