08 октября 2019, 17:54

Старт осіннього призову. Першу сотню майбутніх військових відправили на строкову службу (ВІДЕО)

Осінній призов розпочатий! Перша сотня майбутніх військових склала присягу і роз’їхалася по військових частинах. Який настрій панував у рядах призовників та про що мріяли хлопці — дивіться просто зараз. Наступні півтора роки вони проведуть у військових частинах. Урочисту присягу перша група осінніх призовників склала вранці 8 жовтня.
Сергій Полуциган, заступник військового комісара Дніпропетровщини: «Сьогодні ми відправляємо перші 100 призовників до прикордонників, також до Національної гвардії, до Державної спеціальної служби транспорту і, безпосередньо, до Збройних сил України».
Цим парубкам — від 20 до 27 років, кажуть в комісаріаті області. Розпитуємо хлопців — багатьом ще немає двадцяти. На строкову службу вони записалися одразу після технікумів. За своїм бажанням. Така історія в Артема Пилипенка. Повістка хлопцю не знадобилася — сам звернувся до військомату. На складання присяги прийшли його дівчина і мама. Жінки вже сумують, але таки пишаються Артемом. От тільки на початку рідні відреагували якось дивно, розповідає хлопець.
Олена Пилипенко, мати призовника Артема Пилипенка: «А как вы представляете? Единственный ребенок. Конечно тяжело, переживаю! Если бы не была такая вот ситуация в стране, наверное, было бы проще. Как для себя, как для мужчины — да, нужна армия. Я боюсь АТО…«
Такі переживання — в багатьох батьків. До слова, не марні, бо самі хлопці поки що не відкидають можливості контрактної служби.
 Артем Пилипенко, призовник: «Сейчас посмотрю как там пойдет, а там уже решу. Никуда я не денусь, всё хорошо будет!» Назар і Олег, призовники: «Якщо треба буде — підемо!»
Заступник військового комісара області заспокоює рідних: на передову хлопців ніхто не відправляє.
Сергій Полуциган, заступник військового комісара Дніпропетровщини: «Призовники, яких ми відправляємо до лав ЗСУ та інших військових формувань, будуть проходити військову службу безпосередньо в пунктах постійної дислокації військових частин. Вони в жодному разі не можуть бути залучені для виконання бойових завдань в зоні ООС».
Зі ста перших призовників половину відправлять у прикордонні війська — так забажали самі хлопці.
Дмитро Марченко, призовник: «Вирішив спробувати, так як у мене батько був моряком-прикордонником».
Про те, що невдовзі служитиме, Дмитро повідомив рідним уже постфактум.
Дмитро Марченко, призовник: «Просто сказал, что я сходил в военкомат, мне дали повестку. Они говорят: «Так тебе же еще 20 нету!» — Я говорю: «Ну, я сам пойду! Напишете заявление по собственному желанию — ну, и всё!» Оксана Марченко, мати призовника Дмитра Марченка: «Всё равно переживание, волнение и страх. Это всё-таки единственный ребенок! Хочется, чтобы почаще звонил и почаще писал, но хочется, чтобы он и мужской характер свой в себе воспитал, закалил!»
Заґартовувати строковою службою характер цієї осені випадає ще не одній сотні призовників.
Сергій Полуциган, заступник військового комісара Дніпропетровщини: «Ми будемо призивати протягом цієї осені 1490 чоловік. Це визначені планові завдання з території області — ну, звичайно, вони будуть виконані».
  Автор — Юлія Бублик Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Пожежна безпека під землею — надзвичайники перевірили  дніпровський метрополітен (КОМЕНТАР)

Пожежна безпека в метро. Надзвичайники перевірили дніпровський метрополітен. Позапланова інспекція пройшла 22 січня на станції Вокзальна. Ревізори оглянули вогнегасники, пожежні

23 Январь, 23:32
Невідома біла речовина з труби на Набережній виливається до Дніпра (КОМЕНТАР)

Невідома біла речовина, що витікає з труби неподалік житлового масиву "Перемога-1", вже другий день виливається одразу до Дніпра. Місцеві б’ють

23 Январь, 23:28
Асфальт, що просів на перехресті вулиць Короленка і Святослава Хороброго у Дніпрі, наразі відновлений (КОМЕНТАР)

На місці працювали робітники КП "Водоканал". Нашій знімальній групі повідомили: колодязь під покриттям обстежили, труби перевірила інспекція — вони цілі.

23 Январь, 23:21
Дніпро пройшов перший етап конкурсу на звання «Велика культурна столиця України-2020»

23 Январь, 18:47
Дванадцять незаконних модульних автозаправних станцій ліквідували у Дніпрі

23 Январь, 18:33
Реконструкція вулиці Короленка — незаконна. Екоактивісти виграли справу проти міської ради (КОМЕНТАР)

23 Январь, 18:25
Поліція затримала вандала, який псував охоронні таблички у Дніпрі

Поліція затримала вандала, який псував охоронні таблички у Дніпрі Ним виявився 48-річний дніпрянин — його дії зафіксували камери відеоспостереження. 20

22 Январь, 21:29
Сонця не буде: прогноз погоди на 23 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

Сонця не чекаємо, хмари і вітер: прогноз погоди на 23 січня, четвер. Дніпро і область  

22 Январь, 18:50