01 ноября 2019, 15:06

Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Дніпро Паппет Фест» повертається у новому форматі

Понад 10 тис. глядачів, 56 вистав і 40 театрів з різних куточків України та з-за кордону – такі підсумки трьох років існування Міжнародного фестивалю театрів ляльок «Дніпро Паппет Фест». За цей час пройшли найкращі вистави як для дорослого глядача, так і для сімейного перегляду. І щоразу – переповнені зали.
«Мистецтво театру ляльок має величезний відгук у серцях дніпровських глядачів. Я вважаю, що це найдобріший фестиваль. Крім цього, ми ламаємо стереотип, що театр ляльок – це лише для дітей. Насправді це дуже серйозне мистецтво. Так, наприклад, цьогорічний фестиваль відкриє вистава «Гамлет»», – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко. 
Цьогорічний четвертий фестиваль «Дніпро Паппет Фест» відбудеться вже у новому форматі – вистави йтимуть протягом усього театрального сезону 2019 – 2020. Нагадаємо, «Дніпро Паппет Фест» проходить за підтримки програми мера Бориса Філатова «Культурна столиця».
«Тепер фестиваль триватиме постійно. Адже раніше ми чули від глядачів сумні коментарі, бо не всі встигали подивитися вистави, які бажали. А оновлений формат дозволить дніпровському глядачеві так планувати свій час, аби відвідати усі спектаклі фестивалю», – додав керівник художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.
Відкриє «Дніпро Паппет Фест» вистава Харківського державного академічного театру ляльок ім. В. А. Афанасьєва «Гамлет». Цей спектакль уперше покажуть за межами рідного міста. Він відбудеться 11 листопада о 18:30 у Палаці дітей та юнацтва (вул. Набережна Перемоги, 5).
«Протягом театрального сезону ми плануємо, що на дніпровських сценах відбудеться 8-9 вистав. Зараз ми вже маємо домовленості з театрами Львова, Черкас, Миколаєва та Гданська (Польща). Ведемо перемовини і з іншими театрами з-за кордону, проте поки не розкриватимемо усіх карт. Однією з особливостей цьогорічного фестивалю також стало те, що вистави здебільшого орієнтовані на дорослого глядача – лише два спектаклі будуть для сімейного перегляду», – розповідає керівник фестивалю, директор комунального закладу культури «Дніпровський міський театр ляльок «Театр актора і ляльки», заслужений діяч мистецтв України Валентин Фетісов.
У свою чергу голова міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів Олександр Шароваров додав, що «Дніпро Паппет Фест» не має аналогів в Україні.
«Від усієї спілки театральних діячів України я хочу подякувати міській владі, Борису Філатову за те, що вони підтримують розвиток мистецтва у Дніпрі. Фестиваль, який триває цілий рік, – це свято. Це нова форма для України, яку запропонував Валентин Фетісов, і яку підтримали. Тут покажуть справжні «перлини». Тому, я вважаю, що дніпровський глядач буде задоволений», – зауважив Олександр Шароваров.

Вибір редакції

16 листопада — День працівників радіо, телебачення та зв’язку України (КОМЕНТАР)

16 листопада — День працівників радіо, телебачення та зв'язку України Свято заснували в 1994 році на пропозицію "Укртелерадіокомпанії".  Керівництво держави

16 Ноябрь, 08:32
Державний бюджет, що ухвалила ВР, для міст України — катастрофічний: коментар міської ради Дніпра (коментар)

Державний бюджет, що днями ухвалила Верховна рада, для міст України катастрофічний. Таким словом коментують його прийняття у міській раді. Головна

15 Ноябрь, 23:23
Доля дітей з аутизмом у Дніпрі залежить від порозуміння обласної та міської влади (КОМЕНТАР)

Доля 23 дітей з аутизмом - і досі невідома. Центр на вулиці Табачній у Дніпрі, що займається реабілітацією, відраховує вихованців.

15 Ноябрь, 23:18
Подвійна історія: Художній музей запрошує на виставку картин братів-близнюків Михайла та Миколи Кубликів (ВІДЕО)

Подвійна історія: Художній музей запрошує на виставку живописних робіт братів-близнюків — Михайла та Миколи Кубликів. Вернісаж відбувся 14-го листопада. На

15 Ноябрь, 19:16
Прогноз погоди на вихідні, 16 та 17 листопада. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Ноябрь, 18:52
Дніпряни стали призерами XXІ міжнародного фотоконкурсу газети “День” (ВІДЕО)

  Наші в Києві: двоє дніпрян стали призерами XXІ міжнародного фотоконкурсу газети “День”. Переможці двох номінацій — волонтерка і поетеса

15 Ноябрь, 18:29
Не сплачуєш аліменти — прибирай місто. З 1го листопада злісні боржники вийшли на суспільно-корисні роботи (ВІДЕО)

Не платиш аліменти - прибирай місто. Таке рішення прийняли депутати міської ради Дніпра наприкінці жовтня. За планами, комунальники будуть надавати

15 Ноябрь, 15:06
У Дніпрі розпочався VIII міський міжвузівський турнір з нетрадиційних видів спорту «Битва за виш» 

14 листопада у Дніпрі стартував перший етап міського міжвузівського турніру з нетрадиційних видів спорту «Битва за виш». Захід проводять щорічно

14 Ноябрь, 18:38