06 ноября 2019, 21:00

Дівчині — в голову, собі — в живіт: студент учинив стрілянину в гуртожитку ДНУ (відео)

Стрілянина в гуртожитку ДНУ. Студент другого курсу поцілив у голову 17річній дівчині. Йому здалось, що над ним… насміхаються. Подія сталась близько 10 вечора 5 листопада. У якому стані постраждала та що загрожує стрілку? Подробиці – за мить у сюжеті.

Вікторія – подруга постраждалої Софії. Обидві першокурсниці вчаться на юридичному факультеті Дніпровського національного університету. Мешкають у другому гуртожитку. Вечором 5 листопада стояли в черзі у душову. Жартували та сміялись. Аж раптом до них підійшов хлопець, з яким до цього подруги не спілкувались.

Вікторія Краснокутська, студентка першого курсу ДНУ ім. Олеся Гончара

Він перед тим ще сказав, що «я вас всіх розстріляю, якщо ви ще раз будете сміяться». Потом ми опять сміялись, він вийшов і підійшов до Соні і сказав: «я тебе предупреждав» і вистрілив їй в голову.

Стрілком був другокурсник факультету суспільних наук Віталій. Після сварки з дівчатами, хлопець пішов до себе у кімнату та вистрілив собі в живіт.

 Вікторія Краснокутська, студентка першого курсу ДНУ ім. Олеся Гончара

По ньому було видно, що він був у состояніі наркотичного оп`яніння. Поведеніе в нього було агресивне якесь. Не як обичний человек.

Правоохоронці кажуть: стріляв другокурсник із пістолета Флобера. Це – пневматична зброя, яку можна придбати без ліцензії.

Сусіди з гуртожитку підозрюють, що хлопець давно вживав наркотики. А дивна та агресивна поведінка, кажуть, для нього була нормальною.

Аліна Філатова, мешканка гуртожитку

Вообще, она говорила, что он давно наркотики употребляет. Он вел себя довольно неадекватно, кидался с ножом бывали случаи. На мою соседку, говорят, что кидался. Забирали у него нож. Не очень нормально себя вёл

Євгеній Сніда, директор студмістечка ДНУ ім. Олеся Гончара

Взагалі у нас до цього студента претензій не було. // Зі слів мешканців, які знають цього студента, він останнім часом трішки недобре почувався, в якомусь постійно стресі, скаржився, що його батьки не розуміють, що треба навчатись, а він не хоче.

У поліції інформацію про наркотики поки не підтверджують, але і не спростовують: чекають на результати медичної експертизи. Обидва студенти зараз госпіталізовані. Підозрюваний лікується під конвоєм. Дівчину прооперували, її життю нічого не загрожує.

Вікторія Лісівець, в.о. завідуючого відділенням нейрохірургії Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні

Выявлено инородное тело металлической плотности, в правой височной области, в мягких тканях. Повреждений костей черепа или структур мозга не выявлено. Никаких последствий это за собой не влечёт.

Ганна Старчевська, речниця ГУНП України в Дніпропетровській області

Від будь-яких пояснень хлопець відмовляється. На данний час йому буде оголошена підозра про вчинення замаху на вбивство. З місця пригоди вилучили пневматичний пістолет, Флобер, він долучен до матеріалів кримінального провадження, будь-який дозвіл на його придбання непотрібен.

Підозрюваному загрожує до 15-ти років позбавлення волі. Деканат вже написав заяву про відрахування стрілка з ВИШу.

Вибір редакції

16 листопада — День працівників радіо, телебачення та зв’язку України (КОМЕНТАР)

16 листопада — День працівників радіо, телебачення та зв'язку України Свято заснували в 1994 році на пропозицію "Укртелерадіокомпанії".  Керівництво держави

16 Ноябрь, 08:32
Державний бюджет, що ухвалила ВР, для міст України — катастрофічний: коментар міської ради Дніпра (коментар)

Державний бюджет, що днями ухвалила Верховна рада, для міст України катастрофічний. Таким словом коментують його прийняття у міській раді. Головна

15 Ноябрь, 23:23
Доля дітей з аутизмом у Дніпрі залежить від порозуміння обласної та міської влади (КОМЕНТАР)

Доля 23 дітей з аутизмом - і досі невідома. Центр на вулиці Табачній у Дніпрі, що займається реабілітацією, відраховує вихованців.

15 Ноябрь, 23:18
Подвійна історія: Художній музей запрошує на виставку картин братів-близнюків Михайла та Миколи Кубликів (ВІДЕО)

Подвійна історія: Художній музей запрошує на виставку живописних робіт братів-близнюків — Михайла та Миколи Кубликів. Вернісаж відбувся 14-го листопада. На

15 Ноябрь, 19:16
Прогноз погоди на вихідні, 16 та 17 листопада. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Ноябрь, 18:52
Дніпряни стали призерами XXІ міжнародного фотоконкурсу газети “День” (ВІДЕО)

  Наші в Києві: двоє дніпрян стали призерами XXІ міжнародного фотоконкурсу газети “День”. Переможці двох номінацій — волонтерка і поетеса

15 Ноябрь, 18:29
Не сплачуєш аліменти — прибирай місто. З 1го листопада злісні боржники вийшли на суспільно-корисні роботи (ВІДЕО)

Не платиш аліменти - прибирай місто. Таке рішення прийняли депутати міської ради Дніпра наприкінці жовтня. За планами, комунальники будуть надавати

15 Ноябрь, 15:06
У Дніпрі розпочався VIII міський міжвузівський турнір з нетрадиційних видів спорту «Битва за виш» 

14 листопада у Дніпрі стартував перший етап міського міжвузівського турніру з нетрадиційних видів спорту «Битва за виш». Захід проводять щорічно

14 Ноябрь, 18:38