06 Листопада 2019, 17:15

У Дніпропетровській обласній філармонії стартував фестиваль «Австрійська осінь»

Поринути у світ музики і розчинитися у ній. Відчути осінь через чарівливі звуки класики. Таку можливість мають мешканці регіону цього тижня. В обласній філармонії у Дніпрі проходить фестиваль «Австрійська осінь». Зі сцени лунатимуть твори Бетховена, Брукнера, Малера, Шумана, Равеля, Гуммеля, Штрауса. У виконанні академічного симфонічного оркестру філармонії, австрійського тріо Еггнера та української вокалістки Інни Галатенко. На відкритті із привітальним словом до музикантів і глядачів звернувся голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
«Щиро вітаю Дніпропетровщину зі святом класичної музики. Дуже приємно, що ця «осінь» проходить в обласній філармонії – пам’ятці архітектури початку ХХ сторіччя. Дякую дипломатам, меценатам, громаді – всім, хто долучився до організації. Облдержадміністрація завжди підтримуватиме такі ініціативи. Бажаю всім якісного, духовно й емоційно напруженого фестивалю», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.
Змах диригентської палички – і полилися перші звуки. Оркестр – наче добре відлагоджений організм. Все – завдяки неперевершеній майстерності диригентки Наталії Пономарчук.
«Музиканти оркестру філармонії здобули славу майстрів, що виконують особливо складні класичні композиції. Не всі можуть зіграти, приміром, Густава Малера та Антона Брукнера. Діячі з інших українських міст сприймають це як виклик», – підкреслив голова громадської організації «Суспільство друзів філармонії Дніпра» Томас Бруннер.
«Першу скрипку» на сцені грало тріо із Австрії. Брати Еггнер «живуть музикою» змалку. Навчалися у Віденській філармонії. Вже понад 20 років разом на сцені. Виступали в Європі, Америці, Австралії, Азії. У Дніпрі – вперше.
«Дуже раді взяти участь у фестивалі. Зазвичай перед виступом – у передчутті чогось надзвичайного», – поділився віолончеліст Флоріан Еггнер. «На сцені музика об’єднує оркестр зі слухачами. У цю мить ми всі відчуваємо неймовірні почуття», – сказав скрипаль Георг Еггнер.
Фестиваль «Австрійська осінь» триватиме до 10 листопада. Він проходить у Дніпропетровській обласній філармонії вже вдруге.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 червня, вівторок. Дніпро і область ((ВІДЕО)

01 Червень, 18:03
Олександр Ткаченко братиме участь у праймеріз “Слуги народу” на вибори мера Києва

Нардеп від "Слуги народу" Олександр Ткаченко братиме участь у праймеріз партії щодо визначення кандидатури в мери Києва.  до президента Володимира

31 Травень, 20:29
Бетмен у Філадельфії: на акції протесту в США помітили супергероя (відео)

На відео, яке з'явилось у мережі видно, як «Бетмен» холоднокровно йде крізь дим. Протестувальники зустріли його вигуками та оплесками. Людина

31 Травень, 19:31
Акцію, присвячену боротьбі з курінням, провели в центрі Дніпра (КОМЕНТАР)

Шкода здоров'ю за привабливою обгорткою. У центрі Дніпра провели акцію, присвячену боротьбі з курінням. З великої моделі упаковки цигарок активісти

30 Травень, 17:58
Чи йде в політику головний лікар обласної клініки імені Мечникова Сергій Риженко (інтерв’ю)

Чи йде в політику головний лікар обласної клініки імені Мечникова Сергій Риженко  

30 Травень, 17:42
31 травня – день без тютюну. Погноз погоди, Дніпро і область (ВІДЕО)

Вітаю всіх, з вами Едуард Вихідного Дня з прогнозом погоди на 30 і 31 травня. Весна-2020 закінчується і зараз побачимо,

29 Травень, 18:17
У Дніпрі обрали підрядника, який буде чистити озеро у парку імені Глоби

29 Травень, 16:56
Вагон 19 трамваю загорівся 29 травня на вулиці Ударників у Дніпрі

29 Травень, 16:49