Сайт 9-го дніпровського телеканалу

“Миколай про тебе не забуде”: благодійники вже почали збирати подарунки (ВІДЕО)

 

Останні дні осені – час починати творити дива: волонтери оголосили старт всеукраїнської акції “Миколай про тебе не забуде”. У Дніпрі вона ювілейна — десята. Помічники Миколая приготували містянам святкову програму. Вона почалася гучною благодійною вечіркою — “Миколай-Party”. На гроші, виручені з продажу квитків, організатори придбають подарунки для дітей із малозабезпечених сімей. Також кожен бажаючий міг принести якийсь презент від себе.

  Всеукраїнська благодійна акція “Миколай про тебе не забуде” у Дніпрі ювілейна — десята. Її початок відсвяткували традиційно — гучним концертом з доброю метою – зібрати кошти на закупівлю перших подарунків для дітей із малозабезпечених родин, дітей із особливими потребами та дітей воїнів АТО. Організаторка акції, Ніна, запевнила: на цю благу справу благодійні внески підуть стовідсотково.
Ніна Медвєдєва — організаторка акції “Миколай про тебе не забуде” у Дніпрі: “Це лише такий невеличкий початок, невеличкий старт, такий святковий, гарний настрій, трошечки свята, яке у нас намічається 19 грудня — День святого Миколая, ми його трошечки приблизимо до сьогоднішньої дати”.
Святковий настрій гостям дарували 3 дніпровські гурти – “Тримайся ЗА”, Red Wolf та Bakenbardy. А ще — кібербард Коля Родін. Виконавця радує, що в акції із року в рік все більше прихильників. Особисто він є помічником святого Миколая вчетверте і, як каже, просто не може зупинитися.
Коля Родін — кібербард, помічник святого Миколая: “Это традиция — каждый ноябрь делать, организовывать концерты и помогать детям — вот и всё. Просто делаю, как я умею — я не могу по-другому. Это касается и музыки, и взаимопомощи”.
  Цьогоріч зі святом волонтери планують привітати 2 тисячі дітей з Дніпра. Кожна малеча у новорічному подарунку обов’язково отримає іграшку, щось із канцелярії, наприклад, фарби чи олівці та солодощі.
Наталя Черненко — організаторка благодійного концерту “Миколай-Party”: “Це три компоненти і їх підбирають кожній дитині по віку, там, якщо дитині 4 роки, їй підбирають відповідно до цього віку. Вік, стать — кожен подарунок, він іменний. Наша ціль — під приводом подарунка прийти до дитини і надихнути її вірити в дива”.
Ювілейна акція  з новинкою – це лімітована серія одягу. Таких футболок всього 60. Гроші з їхнього продажу – теж на подарунки дітям.
Наталя Черненко — організаторка благодійного концерту “Миколай-Party”: “Футболка коштує 30 гривень. Є для дівчат, є для хлопчиків, там є з чоловіками намальовані, з такими, типу, миколайчики і дівчатка — типу теж миколайчики. Будем надіятися, що продадуться всі. І, ну, можна зараз купити, можна купити пізніше — на сайті у нас замовити або протягом акції”.
До 22 грудня у Дніпрі пройде ще низка заходів. Наприклад, святкові майстер-класи, де навчать виготовляти свічки, сувеніри та новорічні іграшки. Потім їх подарують звичайним перехожим — задарма, на честь Дня святого Миколая.
Ніна Медвєдєва — організаторка акції “Миколай про тебе не забуде” у Дніпрі: “Також після цього буде збір подарунків. Збираємо подарунки в різних місцях — будуть точки для збору подарунків, де може приносити кожен охочий, будуть організації збирати у себе на місцях подарунки, також будуть збирати подарунки волонтери у супермаркетах”.
Їх збиратимуть до 19 грудня. А потім відкриється святкова фабрика, де волонтери вже пакуватимуть і після — розвозитимуть ці подарунки по домівкам дітлахів. Дорослих це дуже надихає. Для пані Ірини це стало справжньою сімейною традицією, адже до фабрики святого Миколая долучились і її діти.
Ірина Лучній — гостя свята: “Помогаем игрушками, помогаем своим участием, очень любим участвовать в фабрике святого Николая”.
Автор – Станіслав Пивонос Камера – Андрій Сергєєв
Exit mobile version