04 Травня 2020, 17:45

Коли побачать нові дороги мешканці Краснопілля? (ВІДЕО)

  Ні пройти, ні проїхати. В Дніпрі, на жаль, ця приказка втілюється у багатьох районах. А у віддалених від центру  інакше і не буває.  В кінці квітня наша знімальна група спілкувалась із мешканцями житлового масиву Мирний, які створили петицію. У зверненні вони вимагають у міської влади відновити дороги і зробити тротуари. Ремонту потребують більше 80 вулиць, в той час, як у список на відновлення місто внесло  тільки одну. Після виходу сюжету на свої дороги нас запросили  мешканці селища Краснопілля, – вони теж створили петицію для міської влади. Їхній запит скромніший – говорять лише про 5 вулиць. Інспекцію околицями Дніпра дивіться у спеціальному репортажі Стаса Коновалова.   Дороги селища Краснопілля ремонт востаннє бачили ще за радянських часів. Вулиці Прикордонна, Хвойна, Юності та Малахова зараз в аварійному стані.  
Василь, мешканець Краснопілля: “Подолинский Виктор Константинович, КП “Сантехника”, где-то в 1989 году делали. Еще при советской власти еще тут делалось”.
  Як кажуть місцеві, цими вулицями їздять вантажівки заводу “Альбатрос”, що неподалік. Саме вони і розбили дорогу.  
Василь, мешканець Краснопілля: “Когда только построился “Альбатрос” и они нам начали дорогу гробить, потому что возле Шинного завода растаможка. И они начали сюда загонять, через нас проходить… Катушки эти… Убили дорогу и бросили”.
  Минулоріч на допомогу відгукнувся нардеп цього округу. Засипали дорогу відсівом. Покриття протрималося аж до першої зливи. Тепер, окрім розбитої дороги на вулиці Прикордонній, люди змушені жити ще й і з  зачиненими вікнами, адже від кожної автівки, що їде повз,  підіймається стовп пилу.  
Оксана, мешканка Краснопілля: “Засыпать какими-то отходами — это же бесполезно. До первого дождя. Поразмывали машины, пораскатали. Все то же самое”.
 
Анатолій, мешканець Краснопілля: “А для людей — окно не откроешь. Пыль, грязь, дети играть не выходят”.
  На вулицю Хвойну карета швидкої взагалі не може дістатися. За словами мешканців, хворі мусять самостійно йти  до сусідньої вулиці.  
Максим, мешканець Краснопілля: “Люди ходят пешком. Вон там скорая останавливается, к магазину. Никто ее не чистит никогда. Никакой трактор сюда не заедет. Тут зимой брод! Вот так вот все. А если вода начинает здесь таять, то тут болото! Ни пройти, ни проехать”.
  Розбиті дороги і по кишеням б’ють добряче. Власники автівок не встигають забирати з техобслуговування свій траспорт, як знову натрапляють на ями і необхідно робити новий ремонт.  
Максим, мешканець Краснопілля: “Менял поддоны. Вот там влупил поддон — стоимость 11 тысяч. Кто мне это будет возмещать? Никто! Все, вот ездим вот так вот, первая передача, катимся. Ходовая, колеса — все меняем”.
 
Євген, мешканець Краснопілля: “За этот месяц она с гаража не выезжает. Постоянная поломка. Вечно все распадается. Только покрасили машину – пришлось перекрашивать. Потому что пылью припала в гараже так, что невозможно ничего с ней сделать”.
  Місцеві розповідають: вони давно самі собі дорожники.  Самі засипають ями гравієм, піском, зрізом асфальту.   Ми запитали у міськради: коли все ж таки мешканці Краснопілля побачать нові дороги? У прес-службі зазначили: жодна дорога приватних секторів не є на балансі міста. Мовляв, цей округ на відповідальності депутатки міськради — Наталі Демидової.  
Стас Коновалов, журналіст: “Протягом тижня ми намагались додзвонитися до приймальні пані Демидової, втім, у відповідь чули лише гудки”.
Тим часом мешканці Краснопілля продовжують боротися за ремонт цих п’яти вулиць. Збирають підписи на сайті “Єдиної системи місцевих петицій”. На момент виходу сюжету в ефір, з потрібної тисячі підписів – є 270. Бажаєте підтримати – до кінця збору ще 41 день.   Автор – Стас Коновалов Камера – Руслан Герасименко, Ілля Ломовський

Вибір редакції

На Дніпропетровщині почнуть ремонтувати дорогу національного значення Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя

На Дніпропетровщині почнуть ремонтувати дорогу національного значення Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя, вже укладено договір.

09 Липень, 10:03
Олімпійський центр планують відкрити у Дніпрі до кінця 2020 року (КОМЕНТАР)

Один із найстаріших стадіонів нашого міста, “Трудові резерви”, довго був занедбаний. Лише влітку 17-го року тут відкрили нові футбольні й

08 Липень, 22:18
Вантажівка з тротуарною плиткою провалилася на проспекті Яворницького в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Вантажівка з тротуарною плиткою провалилася у центрі Дніпра. Інцидент стався на перехресті проспекту Яворницького та вулиці Жуковського. На цьому місці

08 Липень, 19:38
Інспекція дніпровських маршруток – транспорт у неналежному стані знімають з роботи (ВІДЕО)

Проект “Смерть маршруткам” у Дніпрі продовжується. Інспекція міського департаменту транспорту проводить перевірки маршрутних автобусів. Перевіряють санітарний і технічний стан маршруток.

08 Липень, 17:43
Команда Дніпропетровщини – третя в змаганнях сільських голів і старост

08 Липень, 14:54
Нові температурні рекорди були встановлені у Дніпрі 5-7 липня

Начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак розповів, що Дніпро 3 дні поспіль бив температурні рекорди - перекривалися показники

08 Липень, 14:41
807 нових хворих на коронавірус виявили в Україні за останню добу: актуальна інформація про поширення інфекціі (КОМЕНТАР)

807 нових хворих на коронавірус виявили в Україні за останню добу. З них 65 дітей та 46 медиків. 200 пацієнтів

08 Липень, 14:25
Дніпропетровська область: надзвичайники надали допомогу літній жінці

08 Липень, 14:07