13 Травня 2020, 21:27

“9 канал” збирає гроші на лікування Михайла Грязнова. Ціна питання – 17 тисяч євро (КОМЕНТАР)

Одна з місій “9 каналу” — підтримка людей з рідкісними захворюваннями. Такі називають “орфанними”, вони потребують дослідження,  створення препаратів і протоколів лікування, яких не існувало раніше. Людей, які мають подібні патології, заносять у спеціальний реєстр. Але трапляються і НАД-рідкісні випадки, коли навіть визначити спеціаліста, який буде опікуватись пацієнтом, – непросто. На жаль, такі хворі в нашій країні державної підтримки не мають.  У нас наразі кілька таких підопічних,  але одному з них допомога потрібна терміново.  Міша Грязнов – талановитий десятирічний хлопець, який мріє стати музикантом. Він хотів обрати скрипку, але вроджена аномалія не дозволяє хлопцю довго стояти. Сьогодні Міша грає на фортепіано, займається у школі при Академії музики імені Глінки, бере участь у багатьох конкурсах і досягає успіху. Вже у травні Мішу чекають у Німеччині, де проведуть уже 12-ту операцію. Ціна питання — 17 тисяч євро, з яких на сьогодні зібрали половину. Нагадаю, що ведуча програми “Культурне Меню”, Яна Кондратьєва, оголосила аукціон на підтриму Міши, а генеральна директорка на свій день народження попросила зробити грошові подарунки мамі нашого підопічного.

Історія юного музиканта з Дніпра — іще раз після випуску новин, у програмі “ДніпроДобро”. Ми знаємо, що ви, глядачі “9 каналу”, поділяєте нашу місію та знайдете можливість підтримати Михайлика.   Шукайте в мережі Фейсбук гештег #аукціонМіша або сторінку “Сбор средств для Миши Грязнова”.

 
 
🔷💳Карта ПриватБанка
5168 7427 2483 2450 (получатель Грязнова Анна)
🔷Paypal
Kateryna Kapustina
В коментарии указывать for Misha Griasnov

Вибір редакції

На Дніпропетровщині почнуть ремонтувати дорогу національного значення Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя

На Дніпропетровщині почнуть ремонтувати дорогу національного значення Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя, вже укладено договір.

09 Липень, 10:03
Олімпійський центр планують відкрити у Дніпрі до кінця 2020 року (КОМЕНТАР)

Один із найстаріших стадіонів нашого міста, “Трудові резерви”, довго був занедбаний. Лише влітку 17-го року тут відкрили нові футбольні й

08 Липень, 22:18
Вантажівка з тротуарною плиткою провалилася на проспекті Яворницького в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Вантажівка з тротуарною плиткою провалилася у центрі Дніпра. Інцидент стався на перехресті проспекту Яворницького та вулиці Жуковського. На цьому місці

08 Липень, 19:38
Інспекція дніпровських маршруток – транспорт у неналежному стані знімають з роботи (ВІДЕО)

Проект “Смерть маршруткам” у Дніпрі продовжується. Інспекція міського департаменту транспорту проводить перевірки маршрутних автобусів. Перевіряють санітарний і технічний стан маршруток.

08 Липень, 17:43
Команда Дніпропетровщини – третя в змаганнях сільських голів і старост

08 Липень, 14:54
Нові температурні рекорди були встановлені у Дніпрі 5-7 липня

Начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак розповів, що Дніпро 3 дні поспіль бив температурні рекорди - перекривалися показники

08 Липень, 14:41
807 нових хворих на коронавірус виявили в Україні за останню добу: актуальна інформація про поширення інфекціі (КОМЕНТАР)

807 нових хворих на коронавірус виявили в Україні за останню добу. З них 65 дітей та 46 медиків. 200 пацієнтів

08 Липень, 14:25
Дніпропетровська область: надзвичайники надали допомогу літній жінці

08 Липень, 14:07