20 Травня 2020, 17:47

Пандемія COVID-19: ситуація в Україні та на Дніпропетровщині (ВІДЕО)

За весь час пандемії на коронавірус захворіли 19 тисяч 230 українців. З них — майже 6 тисяч одужали, 564 — померли. За останню добу виявили 354 інфікованих, серед них 28 дітей та 61 медпрацівник. Госпіталізували 112 осіб.  
Максим Степанов — міністр охорони здоров’я України: “За попередню добу здійснено 8568 досліджень методом ПЛР. Якщо говорити в розрізі регіонів, то за останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована в Чернівецькій області — 54, місті Київ — 51, а також Волинській області — 41″.
  На Дніпропетровщині станом на ранок 20 травня нараховують 849 хворих на COVID-19. 116 мешканців регіону вже одужали, 13 — померли. За минулу добу лабораторні дослідження коронавірус підтвердили ще у 6 осіб: 1 мешканця Кривого Рогу та 5 — з Дніпра. Загалом майже половина інфікованих саме в обласному центрі — 346. Ще 14 — з підозрою на COVID-19. Вони очікують  результатів в 21 інфекційній лікарні. Подолав хворобу  91 пацієнт.  
Жанна Нефьодова — медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2: “На сьогодні у 21-ій лікарні на апаратах штучної вентиляції легень знаходять 4 пацієнти. По роботі мобільних бригад: як ви знаєте, з 3 квітня у нас активно працюють мобільні бригади по обстеженню на коронавірусну інфекцію по місту … пацієнтів було зроблено 953 виїзди, таким чином було вже обстежено 3320 пацієнтів і із них отримано позитивних результатів — 258″.
Ще двоє пацієнтів 4 міської лікарні у Кривому Розі, яких відпустили додому на самоізоляцію, — померли. Всі вони мали позитивний результат на коронавірус. Нагадаємо, що головну лікарку закладу тиждень тому, 13 травня, зняли з посади за самовільну виписку п’ятнадцятьох хворих на COVID-19. Робота комісії, яка розслідує дії керівництва, затягнулася.  
Валерій Сердюк — директор департаменту охорони здоров’я  Дніпропетровської облдержадміністрації: “К сожалению, болеют те доктора, которые делают заключения. Поэтому у нас главное чего нет, так это патанатомических заключений по вскрытию тех пациентов, которые умерли. Поэтому, если мы говорим о выводах комиссии, то всё-таки нужно ещё набраться терпения и подождать. Девять человек, которые находятся на самоизоляции, они постоянно мониторируются — каждые три дня там осуществляются контроль, люди находятся под наблюдением, поэтому пока изменения их общего статуса и состояния нет”.
      У всьому світі, за даними Центру системних досліджень при Університеті Джонса Хопкінса, COVID-19 підхопили трохи більше 4 мільйонів 900 тисяч людей. Лише за останню добу кількість хворих збільшилася майже на 95 тисяч. Загалом вилікувались понад півтора мільйони інфікованих. 323 тисячі — померли. Коронавірусна інфекція найбільше вдарила по Сполученим Штатам — лише там хворіють півтора мільйони людей. У Бразилії занедужали 270 тисяч, у Великій Британії — 250 тисяч, в Іспанії — 232 тисячі інфікованих. Україна  стоїть  на 32-ій позиції цього списку, між Індонезією та Польщею.

Вибір редакції

У зоозоні Павлоградського хімзаводу у пари бізонів народилося дитинча (КОМЕНТАР)

В зоозоні Павлоградського хімзаводу у пари бізонів народилося дитинча   Заповідник хімзаводу, де живуть близько 200 різних тварин, днями поповнився

04 Червень, 19:39
Легенда про жасмін. Прогноз погоди на 5 червня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

Легенда про жасмін. Прогноз погоди на 5 червня, п'ятницю. Дніпро і область  

04 Червень, 17:45
Утилізація ракетного палива радянських міжконтинентальних ракет у Павлограді — відбудеться (ВІДЕО)

Утилізація ракетного палива радянських міжконтинентальних ракет у Павлограді — відбудеться. Більше 133 мільйонів гривень з резервного фонду виділили на утилізацію

04 Червень, 17:42
Підготовку проекту модернізації міжнародного аеропорту в Дніпрі потрібно пришвидшити, – міністр інфраструктури

Підготовку проекту модернізації міжнародного аеропорту в Дніпрі потрібно пришвидшити, щоб вже цього року розпочати будівельні роботи. Про це заявив міністр

04 Червень, 17:28
19 червня в Україні святкуватимуть День фермера

04 Червень, 15:53
Верховна Рада призначила Олександра Ткаченка міністром культури та інформполітики

Верховна Рада проголосувала за призначення міністром культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, народного депутата від "Слуги народу" і колишнього медіаменеджера.

04 Червень, 13:56
З 15 червня в Україні розпочнеться призов до війська, який був перенесений з весни 2020 року із-за пандемії коронавіруса

Про це повідомив начальник відділу призову Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Іван Іванов. На строкову військову службу

04 Червень, 13:17
У Дніпрі розпочинає роботу річковий транспорт

04 Червень, 12:50