Сайт 9-го дніпровського телеканалу

15 нових випадків зараження коронавірусом за добу: статистика інфікування в Україні та регіоні

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 76 осіб. Станом на 28 травня у місті офіційно зафіксовано 393 випадки захворювання на коронавірус, 164 людини вже одужали. Шість пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Четверо людей перебувають під апаратом штучної вентиляції легень. Наразі маємо 179 негативних відповідей від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 28 травня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №2 Жанна Нефьодова. Також вона зазначила, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 1187 виїздів та оглянули 4031 особу, у 293 з них виявили COVID-19.
«Ми з вами протягом декількох місяців активно захищаємося від коронавірусної інфекції, але не треба забувати, що є й інші інфекції, які є вакцинокерованими. В амбулаторіях всіх центрів первинної медико-санітарної допомоги міста продовжується активно проводитися щеплення дітям з суворим дотриманням противоепідемічних заходів. Тож зверніться до свого сімейного лікаря або педіатра з яким укладена декларація, щоб зробити необхідні щеплення дитині та вчасно захистити їі від тих захворювань, яких можна запобігти шляхом щеплення. Будьте здорові та бережіть себе і близьких», — сказала Жанна Нефьодова.
  За даними облради, статистика нових випадків зараження коронавірусом на Дніпропетровщині така: Дніпро –  10 осіб; Кривий Ріг – 2 особи; Покров – 1 особа; Петриківський район – 1 особа; Криничанський район – 1 особа. За даними Дніпропетровської обласної адміністрації, за добу від короновірусної хвороби одужали 32 людини. Серед них жителі міст Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Павлограда, Первомайська, а також Апостолівського та Петропавлівського районів області. Всього з початку епідемії коронавірус успішно побороли 244 жителя Дніпропетровщини. Померло 19 осіб. За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, на дев’яту годину ранку 28 травня в країні виявили 22382 випадки зараження COVID-19. За добу в країні виявили 477 нових випадків зараження коронавірусом. Одужали 8439 пацієнтів. Померли 669 осіб. З початку епідемії в регіоні провели майже 16 тисяч лабораторних досліджень. ПЛР-тестування виявило коронавірус у 920 жителів області. 244 людини вже одужали. 19 – померли. На сьогодні в Україні – 22 382 випадки COVID-19.
Exit mobile version