03 Червня 2020, 18:05

Місія — безпечно перейти річку: міст через Шиянку на житловому масиві Ігрень майже пішов під воду (ВІДЕО)

Міст, що йде під воду. На житловому масиві Ігрень люди щодня користуються залізним пішохідним мостом, коли треба перейти річку Шиянку. Місцеві жителі скаржаться: міст у неналежному стані давно, він може бути небезпечним для пішоходів. Коли вода в річці піднімається, частина мосту підтоплюється. В Самарській райраді запевняють: влітку можуть почати будувати новий міст.  

Владислав Яценко, журналіст:

“Ось таким мостом через річку Шиянку щодня доводиться ходити людям у своїх справах, у школу та на роботу. Взимку цей шлях стає ще складнішим”.

  Жителі Ігрені вже з ліку збилися, скільки разів зверталися до міської влади Дніпра з проханням збудувати новий міст через Шиянку. Щороку отримують лише обіцянки.

Роман, скаржиться на стан мосту через річку Шиянка:

“Міст все гірше і гірше, вода прибуває, люди вже по воді ходять. Кожен рік, кожні вибори — обіцянки. Мосту немає. Виділяються гроші, люди приїжджали, фотографували і все”.

Такий залізний засіб сполучення з’явився близько 40 років тому. Міст не на балансі органів влади, тому за цей час його жодного разу анітрохи не ремонтували. Підтримкою мосту час від часу займаються самі мешканці.

Юрій Федько, голова Самарської районної у місті ради:

“Понтони вже не виконують своєї ролі, і коли піднімається рівень води в річці, то, відповідно, заливає сам місток, і вже ходити по ньому небезпечно. Складає дуже великий такий процент того, що може статися якась трагедія”.

Коли рівень води піднявся, міст обгородили стрічками, але місцеві їх зірвали та продовжують долати водойму, як звикли.

Сергій, дніпрянин:

“Та кожен день ходжу через цей міст! Чи бувають якісь труднощі? Для мене ні, бо, мабуть, молодий ще. Але старенькі люди довго йдуть поки пройдуть, а я йду за ними. І довго їм доводиться триматися за поручні і йти”.

Сергій, дніпрянин:

“Коли починаються заморозки, – вночі мороз, а вранці тепліше, – на мосту ожеледиця. Як думаєте, безпечно ходити цим мостом? Було таке, що люди послизнулися та пірнули у воду”.

Голова Самарської райради запевняє: вже влітку 2020-го може початися будівництво нового пішохідного мосту. Проект нової споруди вже є.
Юрій Федько, голова Самарської районної у місті ради:

“15 червня буде укладено договір з технаглядом і наступного дня вже можуть розпочинатися роботи. До того — максимально скоротити час між розборкою цього мосту і встановленням нового. Змонтується частина тут і потім вже буде переноситися на воду. Щоб відсутність сполучення була як найменш короткою за часом”.

Автор – Владислав Яценко Камера – Олександр Наумов

Вибір редакції

Найкоротший шлях від Дніпра до столиці. Будівництво решетилівської траси продовжується (КОМЕНТАР)

Будівництво решетилівської магістралі на Дніпропетровщині продовжується. Ця дорога — найкоротший шлях з Дніпра до Києва і довгі роки тут був

04 Липень, 07:51
“Це не музей, це завод” – у Дніпрі відкриють виставку про Народний музей історії Дніпровського металургійного заводу (ВІДЕО)

Феномен народного музею представлять у Дніпрі на виставці. Художники та художниці дослідили експозицію музею історії Дніпровського металургійного заводу. Свої рефлексії

03 Липень, 17:56
Синоптики попереджають про спеку з 4 липня: оголошено 5 клас пожежної небезпеки (КОМЕНТАР)

Літо набирає обертів і стає небезпечним.

03 Липень, 17:46
2 липня — день спортивного журналіста. На 9 каналі працює один із корифеїв жанру на Дніпропетровщині (КОМЕНТАР)

2 липня відзначають Міжнародний день спортивного журналіста. Це професійне свято започаткувала Міжнародна асоціація спортивної преси у 1995 році. В Україні

03 Липень, 16:12
Прем’єра кліпу: дніпровський супер-гурт Woolyk представив відео на галицьку пісню “Партизани” (КОМЕНТАР)

Дніпровський гурт “Woolyk” представив відео-анімацію на пісню “Партизани” - це сучасна кавер-версія на давню галицьку пісню, яка, на думку авторів

03 Липень, 13:30
Піксельна стіна у центрі Дніпра здатна перетворюватися на інтерактивну мапу міста (КОМЕНТАР)

Новий арт об’єкт з'явився у центрі Дніпра - піксельна стіна. Це більше, ніж просто фотозона. Інтерактивна мапа, яка пропонує людині

03 Липень, 13:07
У День собаки учасники команди “9 каналу” розповіли про своїх чотирилапих друзів (КОМЕНТАР)

Собаки — вірні друзі людини. Вони поруч у різні життєві моменти, собаки додають у життя своїх господарів позитиву та навіть

03 Липень, 12:46
Прогноз погоди на 3 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

Усім привіт! З вами Яна Кондратьєва, чергова по погоді в Дніпрі та на морі. 3 липня ультрафіолетовий індекс на Дніпропетровщині

02 Липень, 18:06