05 Червня 2020, 17:12

Питання оренди і продажу, реорганізації, кадрові питання, екологічні та інші регіональні програми — сесія Дніпропетровської обласної ради (ВІДЕО)

Питання оренди і продажу спільного майна громад, реорганізації, кадрові питання, екологічні та інші регіональні програми — 5 червня відбулася сесія  обласної ради 7 скликання. Працювали енергійно: долю 24 проектів вирішили трохи більше ніж за годину.

    За 24 рішення в рамках однієї години – майже одностайно і без питань голосували обласні депутати. Прийняли усе. Зокрема, проголосували депутати за співфінансування проектів для міст та громад, на благоустрій отримали місто Синельникове і селище Вербки. В самому ж Дніпрі, зазначає очільник облради, обласні програми фінансувати не будуть. Місцеві чиновники, каже, в співфінансуванні і співпраці – не зацікавлені.

Святослав Олійник, голова Дніпропетровської облради: “

Зараз місто Синельникове, селище Вербки  профінансували проектно-кошторисну документацію. Вона є. Місто Дніпро не фінансує – бросило цю програму. Значить, поки ми будемо організовувати роботу за межами міста. Почекаємо зміни керівництва міста і будемо працювати там. Поки працюємо з територіями, котрі на конструктивні речі нормально відкликаються. Ми виділили сьогодні близько 5 мільйонів на те, щоб уже розпочинати роботи”.

Ще одне: майже одностайно депутати підтримали ініціативу очільника обласної адміністрації щодо виділення стипендії паралімпійцям області. Майже мільйон гривень виплат отримають 19 спортспенів та 11 тренерів. До того ж, прийняли зміни до обласної екологічної програми. Їх об’єднали в одну комплексну. Тепер планують більш жорстко та ефективно слудкувати за шкідливими підприємствами області.

Олександр Бондаренко, голова Дніпропетровської облдерж адміністрації:

“Ми об’єднуємо усі програми в одну комплексну програму екологічної безпеки і оновлюємо її показники. Ми робимо їх по системі Смарт. Щоб вони були чіткими, вимірюваними, із чіткими дедлайнами – коли підприємства повинні знизити, і на скільки відсотків, свої викиди у повітря”.

Вибір редакції

Національний Сорочинський ярмарок-2020 відбудеться з 18 по 23 серпня

Наймасштабніший і найвідоміший в Україні та за її межами ярмарково-виставковий захід - Національний Сорочинський ярмарок - розпочав підготовку до відкриття.

10 Липень, 14:49
Прогноз погоди на п’ятницю, 10 липня. Дніпро і область (ВІДЕО)

09 Липень, 19:20
Країни на карантині — чи планують дніпряни відпочинок за кордоном? (ВІДЕО)

Попри пандемію коронавірусу, 23 країни світу наразі відкриті для українських мандрівників. Водночас в'їзд на територію Європейського союзу поки що обмежений.

09 Липень, 17:59
На Дніпропетровщині почнуть ремонтувати дорогу національного значення Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя

На Дніпропетровщині почнуть ремонтувати дорогу національного значення Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя, вже укладено договір.

09 Липень, 10:03
Олімпійський центр планують відкрити у Дніпрі до кінця 2020 року (КОМЕНТАР)

Один із найстаріших стадіонів нашого міста, “Трудові резерви”, довго був занедбаний. Лише влітку 17-го року тут відкрили нові футбольні й

08 Липень, 22:18
Вантажівка з тротуарною плиткою провалилася на проспекті Яворницького в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Вантажівка з тротуарною плиткою провалилася у центрі Дніпра. Інцидент стався на перехресті проспекту Яворницького та вулиці Жуковського. На цьому місці

08 Липень, 19:38
Інспекція дніпровських маршруток – транспорт у неналежному стані знімають з роботи (ВІДЕО)

Проект “Смерть маршруткам” у Дніпрі продовжується. Інспекція міського департаменту транспорту проводить перевірки маршрутних автобусів. Перевіряють санітарний і технічний стан маршруток.

08 Липень, 17:43
Команда Дніпропетровщини – третя в змаганнях сільських голів і старост

08 Липень, 14:54