Сайт 9-го дніпровського телеканалу

Молодіжний центр облради «Освіторіум» співпрацюватиме із Міністерством молоді та спорту і Всеукраїнським МЦ.

Таке рішення стало результатом зустрічі із заступницею міністра молоді і спорту Мариною Попатенко. Це дасть змогу залучити дніпропетровську молодь до всеукраїнських та міжнародних програм, такі як Корпус Миру чи Активні громадяни.
Команда МЦ «Освіторіум» презентувала свою діяльність та розповіла про цьогорічні ініціативи.
Зацікавили такі проекти, як «Волонтерський штаб» — це допомога літнім, самотнім людям та малозабезпеченим родинам в період пандемії COVID-19.
«Еколайф2020» — повноцінний фестиваль з екологічної освіти молоді. Пройшов влітку із майстер-класами, спортивно-екологічними іграми, фізичною тренінг терапією.
Конкурс «Молодь ОТГ» також став прикладом заохочення населення до створення комфортних умов у громадах та збільшення ініціатив від молоді на місцях. Тематика для учасників була не обмежена, наприклад розробити проект зони відпочинку, дитячого майданчика, розчистити берег річки тощо.
Особливу увагу Марина Попатенко звернула на новий проект «Освіторіум: твій молодіжний простір», в якому розпочато інтенсивну роботу з професійно-технічними закладами освіти, залучення їх до активного соціального життя міста та області, що в подальшому, за словами заступниці міністра, може стати тенденцією для всієї країни.
Запрошуємо активну молодь, яка хоче бути частиною розвитку регіону, приєднатися до команди МЦ «Освіторіум».
Телефонуйте за номером (099)-326-55-68.
Exit mobile version