Сайт 9-го дніпровського телеканалу

Обласний «Оскар»: у Дніпрі нагородили кращих представників театральної галузі

Пройшов традиційний фестиваль-конкурс «Січеславна» на здобуття вищої театральної нагороди Придніпров’я. Професійне журі, переглянувши 22 вистави, визначило переможців у номінаціях за кращу чоловічу та жіночу роль, ролі другого плану, кращу режисерську роботу, музичне оформлення та хореографію. Цього року в конкурсі взяли участь 13 театрів із Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу та Павлограду.

Також цьогоріч позаконкурсною програмою  представили виставу «Наше містечко» Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури. Цей освітній заклад обласна рада модернізувала цього року, шляхом об’єднання двох коледжів. Для театралів-початківців участь в такому фестивалі, чудова нагода проявити себе та почути розгорнуту критику від професіоналів.

Професійне журі, провідні театрознавці України, дали свої обґрунтовані рецензії на кожну виставу. Обласна рада вже не перший рік підтримує проведення цієї культурної події. Цього разу нагороди учасникам вручила Лілія Гиренко, начальник управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти облради.

Подробиці – у наступному випуску новин на 9 каналі. 

Exit mobile version