Сайт 9-го дніпровського телеканалу

Через стрімке поширення коронавирусу більшість університетів і профтехів Дніпропетровщини перейшли на дистанційне навчання

На Дніпропетровщині більшість університетів та установ професійно-технічної освіти тимчасово перейшли на дистанційну форму навчання. Такі заходи – через зростання захворюваності на COVID-19 в регіоні. Про це повідомив директор департаменту освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Полторацький.
«Епідемічна ситуація в Дніпропетровській області погіршується. Тому державна і обласна комісії ТЕБ та НС рекомендували профтехам і вузам на місяць ввести дистанційну форму навчання, – розповів Олексій Полторацький. – Остаточне рішення приймали адміністрації навчальних закладів. Більшість  прислухалися – частково або повністю перевели освітній процес в режим онлайн».
Вчитися вдома студенти будуть до 15 листопада. Зараз з 22 університетів області – 17 перейшли на дистанційне навчання, ще 5 – на змішану форму. Близько 20 технікумів і коледжів ввели «дистанційку», більше 30 перевели учнів на змішану форму, 10 залишаються на очній. Поки працюють в звичайному режимі 8 закладів професійної освіти, 43 – перейшли на комбіноване навчання, два – на дистанційне. Всього на Дніпропетровщині – 10257 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За останню добу коронавірус діагностували у 423 осіб.
Exit mobile version