Сайт 9-го дніпровського телеканалу

Крок від помаранчевої зони: Дніпропетровську область можуть перевести до наступної зони (ВІДЕО)

За крок до “помаранчевої” зони вже цілий регіон. Показники захворюваності в області  перевищуюють  показник 120 людей на 100 тисяч населення. А це означає, що до “помаранчевої” зони можуть віднести всю Дніпропетровську область. Наразі регіон знаходиться у “жовтій” зоні і епіцентром захворюваності на COVID є Дніпро. Детальніше — у наступному сюжеті.

Кількість хворих на коронавірус на Дніпропетровщині вже перетнула позначку 10 тисяч. Місто Дніпро є епіцентром захворюваності, вже майже два тижні перебуває в “помаранчевій” зоні, натомість  область залишається у “жовтій”. Втім, медики приводять невтішну статистику: через стрімку захворюваність у декількох районах області, Дніпропетровщину можуть повністю перевести до “помаранчевої” зони.  
Валерій Сердюк, директор Департаменту охорони здоров’я дніпропетровської обласної державної адміністрації: “За останні 14 діб у Дніпропетровській області на сьогодні складає 120,79, що відповідає “помаранчевому” рівню епідемічної небезпеки. Тобто вже наступне рішення комісії ТЕБ та НС буде – переміщувати нашу область в “помаранчеву” зону”.
  Валерій Сердюк вважає, що  одна  з причин збільшення  хворих на COVID — нехтування та  ігнорування  протиепідемічними правилами. Ми вирішили почути думки дніпрян щодо пандемії COVID-19.  
Стас Коновалов, журналіст: “Глобальна змова чи реальна проблема? Як ставляться до пандемії COVID-19 дніпряни? Які вбачають прогнози подальшого розвитку подій та як уберегти себе від хвороби? Почуємо думки перехожих просто зараз!»
  СОЦОПИТУВАННЯ   Впродовж останнього тижня завантаженість ліжок у медзакладах перевищує показник 50%. Сплеск недуги  в області завдав удару і по медичному персоналу. У регіоні коронавірусною інфекцією заразилися 639 медиків. Двоє померли.  
Валерій Сердюк, директор департаменту охорони здоров’я дніпропетровської обласної державної адміністрації: “На 16 жовтня 2020 року усього зареєстровано 639 випадків захворювання на COVID-19 серед медичного персоналу. В тому числі 9 – з обласного лабораторного центру. З них 438 осіб одужали, 199 осіб перебувають на лікуванні. В стаціонарах – 36, амбулаторно — 163. Зареєстровано 2 летальні випадки – лікар та медична сестра з лікарні медичної допомоги м. Дніпро. Захворіли 15 лікарів-анестезіологів, 7 анестезисток, 25 медичних сестер анестезіологічних відділень. Всього 47 осіб, які безпосередньо забезпечують роботу апаратів ШВЛ та рятують життя пацієнтів”.
  Валерій Сердюк зазначив, що медики забезпечені засобами індивідуального захисту в середньому на 2 місяці, а медобладнанням – на 90%.   Автор – Стас Коновалов Камера – Олександр Наумов
Exit mobile version