Сайт 9-го дніпровського телеканалу

Ризиковане волевиявлення: «Команда Дніпра» вимагає посилення протиепідемічних заходів на дільницях під час місцевих виборів(КОМЕНТАР)

Ризиковане волевиявлення: «Команда Дніпра» вимагає посилення протиепідемічних заходів на дільницях під час місцевих виборів. Члени політичної партії вважають, що гігієні виборчих дільниць приділяють недостатню увагу. Як наслідок, прорахунки в безпеці виборців може призвести до нових спалахів коронавірусу, адже рівень захворюваності та смертності від COVID-19 і без того високий. Кандидат в депутати Дніпровської міської ради від партії «Команда Дніпра» Микола Саляєв заявляє: краще було взагалі скасувати та перенести місцеві вибори на більш безпечний період. Проте, згідно з Виборчим кодексом України, зробити це – неможливо, бо лише воєнний або надзвичайний стан може призупинити виборчий процесс. Тому політик має намір звернутися до Верховної Ради, Міністерства охорони здоров’я, а також міських та обласних департаментів і профільних спеціалістів, аби ті розробили більш жорсткий регламент процедури виборів – щоб убезпечити електорат і попередити розповсюдження хвороби – та видали його у вигляді наказу. Що пропонують партійці: проводити санітарну обробку дільниць до та під час виборів, наприклад, вологе прибирання. Можливо, використовувати спеціальні прилади – небулайзери, які розпиляють антисептичні розчини. А також – забезпечити усіх членів виборчої комісії, наглядачів та інших учасників процесу персональними засобами захисту.
Микола Саляєв – кандидат в депутати Дніпровської міської ради від політичної партії «Команда Дніпра»: “Необходимо создать эту директиву и транслировать её во всех СМИ до тех пор, пока все люди чётко не осознают, что можно безопасно, максимально безопасно или минимально – с минимальной опасностью – осуществить избирательный процесс, потому что многие просто боятся идти на выборы, и достоверность выборов может быть совершенно под большим вопросом. Надо обратить на это внимание и необходимо этим вопросом заниматься. У нас есть ещё неделя времени для того, чтобы принять серьёзные меры для этого”.
Exit mobile version