У суботу, 5 лютого, у селі Капулівка Нікопольського району чоловік пірнув у ополонку на річці Чортомлик та зник.
Інцидент стався близько 15.00.
За попередньою інформацією, 38-річний чоловік разом з другом прорубували лід на річці неподалік Каховського водосховища. Після цього він попросив товариша зняти відео, а сам роздягнувся догола і стрибнув у ополонку. На жаль, так і не виринув, повідомляє Інформатор, посилаючись на власні джерела.
Тільки сьогодні тіло чоловіка 1983 року народження було виявлено співробітниками ДСНС на глибині 4 м та на відстані 20 м від берега.

Марія Лунь.





