Сутички на дорозі меж водіями – дуже розповсюджене явище. Одна з них сталася у Дніпрі на проспекті Гагаріна, біля ТРЦ «Неоплаза».
Між двома водіями виник дорожній конфлікт, який закінчився стріляниною. Про це повідомляє «Днепр час».
Один водій звинуватив другого у відсутності гарних манер на дорозі,а потім дістав пістолет та почав стріляли по автомобілю KIA.
У цей час крім водія в салоні перебувала жінка. Внаслідок стрілянини постраждало лобове скло автомобіля. Водій отримав поранення. Пуля заділа його ріку.
Усі обставини події наразі з’ясовує поліція.
Ганна Рудська









