Нещодавно у нашому місті гучно відсвяткували Китайський Новий рік. А Ви знали, що у 1910 році у Катеринославі була справжня китайська пагода? Про це розповідає Музей історії Дніпра.
Збудували її на озері у Технічному саду (зараз Парк Глоби), як одну зі споруд для проведення у місті Виставки промислового, кустарного та сільськогосподарського виробництва.
Це було величезне дійство. Виставка діяла біль 100 днів і відвідало її за цей час майже 400 000 осіб, що ледве не вдвічі більше за тогочасне населення міста.
У китайській пагоді знаходився ресторан холодних страв.
Інна Кот









