19 лютого у селі Павлівка 20-річний хлопець увірвався до будинку 51-річної жінки.
Нападник побив жінку, а потім поглумився над нею, повідомляє “Информатор”.
Пригода сталася вночі, близько 2:00. Постраждала жива, але перебуває у шоковому стані. У поліції повідомили, що злочинця затримано.
Розпочалося розслідування. Усі обставини цієї гучної справи з’ясовуються.
Яна Чуб









