У Нікополі чоловік пограбував вісім квартир та переховувався від правоохоронців.
Крадій віджимав вікна та балконні двері й проникав до приміщень, розташованих на перших поверхах будинків.
З осель він викрадав побутову техніку й електроінструмент. У такий спосіб протягом двох останніх місяців він вчинив вісім крадіжок, повідомляє прес-служба Національної поліції.
Поліцейські з’ясували, що до злочинів причетний 37-річний місцевий мешканець, який раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за крадіжки.
Правоохоронці частково розшукали та повернули власникам викрадене майно.
Злодію загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Інна Кот









