Юні бадмінтоністи з Дніпропетровщини поповнили спортивну скарбничку області на 9 нагород. Вони здобули 1 срібну і 8 бронзових медалей на чемпіонаті України з бадмінтону. Змагання проводилися серед юнаків та дівчат молодше 15 років.
Чемпіонат України проходив у Миколаєві. Протягом чотирьох днів за комплекти нагород боролися понад 100 спортсменів із різних куточків країни.
Збірна Дніпропетровщини була однією із найчисельніших — регіон представляли 23 бадмінтоністи.
Інна Кот









