На дорогах Дніпропетровщини та всієї країни демонтують дорожні знаки.
Про це повідомляє прес-служба Укравтодору.
В першу чергу демонтують вказівні знаки, назви населених пунктів. Зібрані знаки передадуть місцевій владі та дорожникам.
-У ворога жалюгідний зв’язок, вони не орієнтуються на місцевості. Давайте допоможемо їм потрапити прямісінько у пекло, – наголошує Укравтодор.
Усі шляхові організації, територіальні громади, органи місцевого самоврядування закликають негайно розпочати демонтаж дорожніх знаків поблизу.
Юлія Олександрова









