26 лютого у дніпровському театрі драми та комедії відкрили волонтерський пункт, де приймають гуманітарну допомогу від населення.
Тепер вестибюль театру перетворився на великий склад потрібних речей. Сюди містяни зносять мішки з допомогою армії та біженцям.
-Сьогодні ми відкрили пункт прийому гуманітарної допомоги! Часи змінюються…сьогодні у театрі людно, але це не глядачі – це патріоти! А в майбутньому, точно глядачі! – поділився директор-художній керівник «Драмікому» Сергій Мазаний.
Відомо, що волонтерський пункт прийому допомогти ЗСУ у театрі «Драміком» працює з 9:00 до 19:00.
Юлія Світла









