Транспортники Дніпра не втрачають оптимізму навіть у найскладнішій ситуації. Щоб підбадьорити та підняти бойовий дух своїм землякам, вони вигадали оригінальне ноу-хау.
З 26 лютого у Дніпрі, під час комендантської години, на всіх електронних табло громадського транспорту загорятиметься фраза, яка вже встигла стати легендарною: «Русский корабль. Иди на х*й».
Про це розповів спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міськради Іван Васючков.
-З сьогоднішнього дня на всіх табло громадського транспорту Дніпра під час комендантської години транслюватиметься суспільно важлива інформація, – з гумором повідомив Іван Васючков.
Дніпряни сприйняли цю ідею «на ура» та жваво обговорюють нововведення у соцмережах.
Юлія Олександрова









