Стало відомо, що на сьогоднішній день біологічного матеріалу в Банку Крові у Дніпрі достатньо.
На цей час Банк Крові повністю забезпечений всіма групами, всіх резусів крові.
Нагадаємо, що багато містян відгукнулися на заклик здавати кров для наших бійців. До пунктів забору крові вишикувалися довжелезні черги.
До небайдужих містян через 9 канал звернулася директорка Обласного Банку Крові Антоніна Сердюк.
-Якщо ви хочете здати кров, запишіться за телефоном: 056 – 7496379, і ми поставимо вас до резерву. Потрібно буде назвати ПІБ, мобільний телефон для зв’язку, якщо знаєте – групу крові. У разі необхідності, ми одразу запросимо вас до станції переливання крові. Дякуємо всім! – зазначила Антоніна Сердюк.
Юлія Світла









