Мешканців Дніпропетровщини закликали не виходити з дому без нагальної потреби та обмежити пересування містом та територією області.
З таким проханням до земляків звернувся керівник ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Андрій Кульбач.
-Шановні громадяни! Звертаюсь до всього цивільного населення Дніпропетровщини.
Ситуація надзвичайно серйозна! Без нагальної потреби, дуже прошу, не виходьте з дому, обмежте пересування містом та територією області!
Головне завдання – зберігати спокій та не допускати паніки!- закликає головний рятувальник області.
Юлія Світла









