Було проведено черговий оперативний штаб. Місто працює в звичайному режимі. Всі системи життєзабезпечення працюють. В місті спокій та порядок.
Вчора в місті був сигнал повітряної тривоги, але небезпека минула. Не всі могли чути цей сигнал. Тому зараз працюють над його посиленням.
Ви можете постійно отримувати необхідну інформацію зі сторінок міського голови у Facebook, Instagram та телеграм-каналі. Також ТопРадіо у випадку небезпеки буде транслювати цю інформацію.
Кам’янське знаходиться під постійною та надійною охороною ЗСУ, правоохоронних органів та територіальної оборони.









