Сьогодні, 4 березня голова партії «Слуга народу» Давид Арахамія та радник президента Михайло Подоляк провели брифінг стосовно переговорів з РФ.
Члени української делегації повідомили про те, що:
– Володимир Зеленський не піде на поступки, які можуть принизити нашу боротьбу за територіальну цілісність і свободу. Він розуміє всі межі на які можемо або не можемо піти;
– Позиції України підсилені нашими партнерами;
– Росія обстрілює житлові будинки для того, щоб викликати паніку серед населення та для того, щоб українці здалися;
– Наразі йде робота із партнерами щодо закритого неба;
– Наступний раунд переговорів відбудеться 5-6 березня;
Михайло Подоляк зазначив, що переговори будуть йти тяжко, але вони обов’язково будуть йти.
Також під час брифінгу представники української делегації розповіли про обстріл Запорізької АЕС. За їхніми словами, це справа рук кадировців. На АЕС вбили кількох працівників, які контролювали ядерну безпеку.
Ганна Рудська









