Спроб ворога перетнути кордон Дніпропетровщини не зафіксовано.
Окупантів на території регіону немає.
Добрі новини для мешканців області повідомив на своїй офіційній сторінці голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукащук.
-П’ятнадцята доба агресії Росії проти України і українського народу добігає кінця.
Окупантів на території Дніпропетровщини немає, немає ворожої техніки, немає жертв. Не зафіксовано і спроб «орків» перетнути кордон регіону.
Наші військові міцно тримають зброю в руках, захищаючи кожен клаптик нашої землі. Віримо в кожного захисника. Вдячні кожному з них. Українська армія – армія переможців. Слава ЗСУ! – написав Микола Лукашук.
Юлія Олександрова









